ایتالیا

ایتالیا،سرزمین هنر و رویا


ایتالیا ، یکی از شاهکارهای مادر طبیعت است.جغرافیای ایتالیا طیف گسترده ای از جاذبه های طبیعی و پوشش گیاهی را در بر می گیرد.از آلپ های یخی و دریاچه یخ زده تا دهانه های آتشفشانی جنوب و غار های جنوب.ممکن است یک روز در دامنه های پودری کورمایو وقت بگذرانید و روز دیگر را مانند کابوی ها در باتلاق مارما گردش کنید و یا در آب های مرجانی کامپانین شیرجه بزنید.در همه جای ایتالیا هنر با زندگی مردم عجین شده است. سرزمین دانته ،تیتیان و وردی باشد یا خانه پرادا،رنزو پیانو و گولتیرو مارچسی ،فرقی ندارد همه جای ایتالیا مردم ،با هنر زندگی می کنند. استایل و زیبایی و وقار را در دستمال گردن های گره شده منگوله دار سر و ساده می توان شناخت. رفتار مردم ایتالیا ، ریشه روان شناختی در فداکاری آنها دارد و اینکه آنها به ارزش های والای اخلاقی اهمیت می دهند. برای آشنایی با انواع تور ها به بخش تور های ایتالیا مراجعه نمائید.


بهترین زمان سفر به ایتالیا


  • جولای تا آگوست : اوج سفر توریست ها به ایتالیاست که همه مکان های دیدنی پر از صف های طولانی است و در سال نو و کریسمس قیمت ها بسیار بالا می رود.اواخر دسامبر تا مارچ، بهترین زمان برای کوه های آلپ و دولومیت است
  • آپریل تا ژوئن و سپتامبر تا آگوست : میزان متوسطی از مسافر به ایتالیا میروند. محل اقامت در جنوب ایتالیا ارزان می شودو در بهار پر از گل و گیاه و محصولات محلی می باشد.
  • نوامبر تا مارچ :بسیاری از مناظر و هتل ها در مناطق ساحلی و کوهستانی تعطیل است. و قیمت ها 30 درصد کاهش می یابد.

ویزای ایتالیا


ایتالیا عضو شینگن اروپا می باشد و برای سفر به آن باید ویزای شینگن دریافت کرد و تنها راه آن گرفتن وقت از سفرت و مصاحبه و انگشت نگاری است.همچنین صدور آن 30 روز کاری زمان می برد.برای آگاهی از مدارک لازم به بخش ویزای ایتالیا مراجعه نمائید.


پول رایج ایتالیا


واحد پول در ایتالیا یورو است که با نشان داده می شود.

  • کمترین هزینه در روز تا 100 یورور برای خوابگاه یا اتاق دو تخته در هتل ارزان و پیتزا و پاستا است.
  • 100 تا 250 یورودر روز برای مسافرت معمولی شامل موزه ، هتل خوب اتاق دوتخته و رستوران محلی.
  • بالای 250 یورو در روز برای مسافرت لوکس هزینه خواهید کرد که شامل بلیط اپرا ،هتل و رستوران لوکس است.
/ جهان / ایتالیا