گوانگجو

گوانگجو، قطب تجاری چین


نمای شهر گوانگجو

گوانگجو،سومین شهر بزرگ چین، زیستگاه برج های درخشان و در عین حال ،کوچه خیابان های سرسبز و پر درخت، است. تاریخ این شهر مربوط است به درگاه تجاری استراتژیک به دریای جنوب چین. این شهر به دلیل پس زمینه استعماری که داشته متشکل از انواع نژاد ها و رنگها است که پویایی خاصی به شهر بخشیده است. واردات و صادرات پر رونق چین ،هر ساله هزاران نفر را به سمت گوانگجو می کشاند.همچنین به خاطر نزدیکی به هنگ کنگ به خوبی به همه جا اتصال پیدا می کند. در بخش تور های گوانگجو شما را با بهترین موقعیت های سفر آشنا می کنیم.

هتل های گوانگجو


هتل فور سیزن شلنگهای

این شهر دارای هتل های مشرف به منظره آب و رود خانه بوده که مناسب علاقمندان به تماشای مناظر شهری است و هتل های مرکز شهر برای افراد عشق خریدمناسب است. هچنین انواع هتل های 3یا4 یا5 ستاره در محله های Tianhe و Yuexiu و Haizhu و دیگر مناطق پراکنده شده اند که بهتر است هنگام سفر کامل ترین اطلاعات را ازقسمت هتل های گوانگجو دریافت نمایید.


تورهای گوانگجولینچی بای شانگهای

تورها به صورت تکی به گوانگجو 7 روزه و بیا ترکیبی با شانگهای و پکن ارائه می شود و بهترین زمان سفر به این شهر فصل پاییز است . در بخش تورهای گوانکجو اطلاعات دقیق تورها قرار دارد.

دیدنی های گوانگجو


طبیعت گوانگجو

برای فاصله گرفتن از هیاهوی مرکز شهر و خرید و تجارت میتوانید به huizhou بروید گشت شهری روی رودخانه ی مروارید، مکان های تاریخی بینظیر آن را در کنار نماظر بکر و دریاچه ها ، تجربه کنید.در گوانگجو ، مانند شهرهای دیگر چین ، معابد بی نظیری وجود دارد که از آن جمله می توان به معبد Yuanmiao اشاره کرد، که در آن مردمی بومی به نیایش و و دعا برای خوش بختی می پردازند ،فضای معبد و مردم محلی همچنین می توانند از فلسفه تائو برایتان بگویند. تجربه ی جالب دیگری که به عنوان گردشگر می تونید در گوانگچو تجربه کنید ، تور دوچرخه سواری گشت شهر است که 4 ساعت به طول می انجامد.برای دیدن جاذبه های طبیعی بیشتر و مجسمه های سنگی حیرت انگیز به پارک Yuexiu سری بزنیدهمچنین دیدن شهر فوشان را از دست ندهید. و پوانگچو را بهتر لمس کنید. در بخش دیدنی های گوانگجو سفری مجازی به این شهر داشته باشید.

رستوران های گوانگجو


نودل چینی

این شهر دارای انواع رستوران های ویتنامی، چینی، دریایی، گیاهی، آلمانی، بوفه های دیم سام (غذای سنتی ) است. برای مشاهده ی عکس های بیشتر به رستوران های گوانگجو سر بزنید

مراکز خرید گوانگجو


مرکز خرید jiu lu

شهر گوانگجو به دلیل گسترش فعالیتهای اقتصادی خود دارای مناطق و محلهای متعددی برای خرید کردن و استفاده از بازارهای محلی است که آن رابه بهشت خریداران تبدیل کرده است و میتواند جذابیت خاصی برای بازدیدکنندگان این بازارها داشته باشد. از جمله این بازارها میتوان به مراکز زیراشاره نمود: Shangxia Jiu Lu Pedestrian Street Zhuangyuan Fang Teem Plaza Xia Jiu lu Yide Lu SeafoodHigh Sun

حمل و نقل عمومی گوانگجومترو گوانگجو

مترو عالي گوانجو بهترين انتخاب براي رفت و آمد در شهر مي باشد. اين مترو تميز، مدرن و سريع مي باشد. ايستگاهها داراي نام انگليسي و پيام ها به انگليسي نيز اعلام ميگردد. هزينه بليط بين 2 تا 14 يوآن مي باشد. تاكسي و اتوبوس نيز به تعداد كافي در شهر براي علاقمندان به استفاده از آنهاموجود مي باشد. تاكسي در گوانجو نسبت به ساير شهرهاي چين گرانتر است. ارزانتر وسيله حمل و نقل عمومي در شهر اتوبوس ميباشد. هزينه هرسفر حدود 2 يوآن است لذا اتوبوسها معمولا مملو از مسافر است.