وارنا

وارنا، ماسه های لطیف ساحل و چشم انداز باستان...


وارنا بزرگترین کلان شهر ساحلی مجاور دریای سیاه است.ترکیبی است از بندر ،نیروی دریایی،هتل های ساحلی و تاریخ،همچنان که وارنا یک شهر مدرن شناخته می شود.در مرکز شهر شما ،بزرگترین حمام های رومی و بهترین موزه های باستان شناسی را می یابید و در همین حین فرهنگ زنده آن را لمس خواهید کرد.وارنا همین طور بستر مناسبی است برای اینکه به اطراف آن یک روزه سفر کنید و به سواحل کنستانتین و ماسه های طلایی بروید و ریلکس کنید و یا به شهر بالشیک بروید و از زیبایی آن مسرور گردید.برای اطلاع بیشتر از شرایط سفر به وارنا به بخش تور های وارنا مراجعه نمائید.

هتل های وارنا


جدای از هتل های بی نظیر و لوکس ساحلی بندر وارنا ، که تعدادشان هم بسیار است و به شدت پیشنهاد می شود، هتل های زنجیره ای دیگری هم هستند که در مرکز شهر و یا در نزدیکی کلیسای جامع قرار دارند. برای آشنایی با انواع هتل ها در وارنا به بخش هتل های وارنا مراجعه نمائید.

تور های وارنا


تورهای وارنا به صورت تکی و یا ترکیبی بلغارستان رومانی ارائه می شود.بهترین زمان سفر به وارنا فصل تابستان است . برای اطلاع بیشتر از شرایط سفر به وارنا به بخش تور های وارنا مراجعه نمائید.


دیدنی های وارنا


اگر بخواهیم جاذبه های وارنا را به چند بخش تقسیم کنیم باید گفت جاذبه های آن شامل موزه های غنی ،پارکها و سواحل بکر،کلیساهای باشکوه و تفریحات دریایی است. برای اینکه با شاهکارهای معماری و هنر مذهبی آن آشنا شوید کلیسا های سرکیس ارمنی، سنت میکائیل،کتدرال،آتاناس ارتدکس را حتما در لیست بازدید قرار دهید برای تنوع یکی دو روز را به پارکهای زیبا مثل پریمورسکی، و آکواریم بروید و آبی دریا را با تمام وجود لمس کنید. وارنا همچنین پر است از موزه های آموزنده و هیجان انگیز مانند موزه ملی و موزه نیروی دریایی . تالار بزرگ شهر و حمام آب گرم آن را هم به شدت پیشنهاد می کنیم.برای آشنایی بیشتر با دیدنی های این شهر باشکوه به بخش دیدنی های وارنا مراحعه فرمائید.


رستوران های وارنا


غذاهای بلغاری نوعی غذای اروپای شرقی اند که از آشپزی ترکی و یونانی هم تأثیر گرفته اند از معروفترین آنها موساکا و بانیستا است همچنین بلغارستان لبنیات بسیار مرغوبی هم دارد که باید امتحان کرد. انواع رستوران های بین المللی هم در وارنا یافت می شود و شما هیج نگرانی بابت غذا نخواهید داشت.برای آشنایی با انواع غذاهای وارنا به بخش رستوران های وارنا مراجعه فرمائید.