نوشهر

سفر به نوشهر

نوشهر از شهرهای زیبا و بندری غرب مازندران است که با تفرجگاه های بسیاری که دارد و طبیعت زیبای جنگلی و چشم انداز بینظیر ساحل به یکی از مکان های مورد علاقه ی گردشگران تبدیل شده است. شهرک های توریستی و ساحلی بسیاری که در اطراف شهر تاسیس شده نوشهر را به مکانی فوق العاده برای استراحت و آرامش تبدیل کرده. این شهر زیبا علاوه بر جاذبه های طبیعی، آثار و بناهای تاریخی و متعددی دارد که برای گردشگران جذاب هستند.

هتل های نوشهر

نگران محل اقامت خود در نوشهر نباشید چون به تعداد کافی هتل با کیفیت های مختلف و با قیمت های متفاوت در شهر وجود دارد و مانند بیشتر شهرهای مازندران، هتل های نوشهردر نزدیکی ساحل و با چشم انداز زیبایی به دریا قرار گرفته اند.

تورهای نوشهر

برای سفر به نوشهر بهتر است فصل بهار و تابستان را انتخاب کنید که از بارندگی های و سرمای زیاد خبری نیست، البته در ایام تعطیلات همیشه این شهر زیبا مملو از مسافران و گردشگران بسیار است که برای دور بودن از هیاهوی شهرهای بزرگ و لذت بردن از آب و هوای تمیز و عالی به نوشهر سفر میکنند. هتل مورد نظرتان را در این ایام مدتها قبل از سفر رزرو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدنی های نوشهر

طبیعت زیبای روستای کجور

سواحل زیبای دریای خزر همیشه برای گردشگران جذابیت داشته و بیشترین زمان خود را به تفریح در ساحل میپردازند. اما نوشهر دیدنی های بسیاری دارد که بسیار جاب توجه هستند.منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای کجور، طبیعت و مناظر بدیع حاشیه کمربندی و جاده بسیار زیبای کناره (نوشهر به نور) و همچنین بناها و آثار تاریخی نوشهر از دیگر دیدنی های این شهر هستند.

غذا و رستوران در نوشهر

نوشهر نیز مانند سایر شهرهای مازندران غذاهای خوشمزه ای دارد که البته تعداد کمی از آنها را میتوان در رستوران ها یافت. رستوران ها معمولا انواع کباب و جوجه را سرو میکنند. البته در کنار کباب ، مرغ و ماهی شکم پر نیز از غذاهای محلی است که میتوانید در رستوران های نوشهر میل کنید همچنین خوردن انواع ترشی های محلی، ماست و دوغ محلی در کنار این غذاها لذت غذا را چند برابر میکند.