ریودوژانیرو

ریودوژانیرو، رقص رنگ وطبیعت


سواحل طلائی، کوه های باشکوه،شب زنده داری و رقص سامبا،و مسابقات فوتبال ،اینها نماد شهر ریو هستند که همه ساله هزاران توریست را به سوی خود می کشانند.هیچ شهری مثل ریو نیست. همچنان که در پارک ها و سواحل آن قدم میزنید ، میمون ها و توکان ها را می بینید.محلی ها ،عصر را به موسیقی و خوشگذرانی با دوستان در ماراکانا می گذرانند. سواحل آن بهشت موج سواران و شناگران است و زنان و مردان بسیاری همواره در حال والیبال بازی کردن در سواحل کوپاکابانا، هستند. عده ای دیگر هم هر روزه طلوع و غروب خورشید را تماشا میکنند. برای سفر به این بهشت برزیلی ، به بخش تور های ریودوژانیرو مراجعه فرمائید.

هتل های ریودوژانیرو


هتل سوفیتل ریودوژانیرو هتل سوفیتل

هتل های ریو در مناطق گوناگونی واقع شده اند که میتوان به هتل های لوکس،هتل های ساحلی، هتل های اقتصادی و زنجیره ای اشاره کرد که بسته به بودجه شما انتخاب های زیادی وجود دارد.برای اطلاع از شرایط هتل ها به بخش هتل های ریودوژانیرو مراجعه فرمائید.

تورهای ریودوژانیرو


تورهای ریو به صورت تکی و یا ترکیبی با سائوپائولو دیگر شهر زیبای برزیل ارائه می شود . و در تمام طول سال منتظر دیدار شما مسافر عزیز می میاند.برای تماشای فستیوال مشهور سالانه ریو در ماه های فوریه و مارچ به ریو سفر کنید. برای اطلاع بیشتر از تورها به بخش تور های ریودوژانیرو مراجعه کنید.

دیدنی های ریودوژانیرو


قدم زدن در ریو، و دیدن طبیعت بکر و صخره های جنگلی و معاشرت با مردم شاد و خوش برخورد برزیلی،کافی است تا شما را برای گشت و گذار و کشف هنر و فرهنگ و جاذبه های ریو ،کنجکاو و مشتاق کند. لاپا به طور حتم یکی از مقاصد شما در ریو خئاهد بود که می توانید برای استفاده بهتر از زمان از پله هایی که تپه های سانتا ترزا را به لاپا متصل می کند، دیدن کنید که توسط هنرمند اهل شیلی ، با موزائیک های رنگین طراحی شده و نمایانگر روحیه ی شاداب ریو می باشد. مجسمه ی مشهور و عظیم الجثه ی مسیح بر فراز صخره ی جنگلی به یاد ماندنی ترین عکسهای شما را می سازد و سالن تئاتر شهر داری ،موزه ریپابلیکا و پارک Lage با نمای کورکوادو ،هنر و تاریخ برزیلی را به شما نشان می دهد.همچنین ، تله کابین سواری و تماشای مناظر حیرت انگیز و بهشت مانند جنگل ها و سواحل ریو، باغ بوتانیکال ریو ،روی زیبای کره ی زمین را به شما می شناساند.

رستوران های ریودوژانیرو


نوشیدنی مشهور در ریو شربت نیشکر است،که به طور فراوان در خیابان ها فروخته می شود.کشک پنیر با پتکا وساندویچ ژامبون،را در ریو حتما امتحان کنید و برای خوردن آکارا به ساحل آی پاناما،بروید.گوشت خشک شده با مانیوک ، هم از خوراکی های لذیذ برزیلی است که نباید از دست داد. در بخش رستوران های ریودوژانیرو ،بیشتر با انواع غذاها آشنا شوید.