ویونا هتل ابیانه

کیلومتر 70 آزادراه کاشان - اصفهان، روستای تاریخی ابیانه
1 عکس، (امتیاز 3 از 5)

درباره ویونا هتل ابیانه

ویونا هتل ابیانه در روستای تاریخی ابیانه در 5 طبقه به شکل پلکانی و با بهره گیری از معماری سنتی ابیانه ساخته شده است.هتل ویونا در فضایی دلپذیر و آرام و با چشم انداز زیبایی رو به معبد آناهیتا و طبیعت سرسبز ابیانه قرار دارد. با اقامت در این هتل از امکاناتی نظیر رستوران با انواع غذاهای محلی، فضای بازی کودکان، پارکینگ و فروشگاه صنایع دستی میتوانید استفاده کنید. ویونا هتل دارای 30 اتاق و سوئیت دوتخته، سه تخته و چهارتخته است. از این هتل به راحتی میتوانید به مراکز تفریحی، بانک ها و فروشگاه های ابیانه دسترسی داشته باشید.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • پارکینگ روباز

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.