هتل کارون اهواز

اهواز- سی متری شریعتی- نبش کاوه- بین خیابان امام و خیابان طالقانی
1 عکس، (امتیاز 2 از 5)

درباره هتل کارون اهواز

هتل کارون در مرکز شهر و به فاصله 3 دقیقه تا بازار اصلی شهر و 15 دقیقه تا فرودگاه و ایستگاه راه آهن واقع شده است .هتل با امکانات رفاهی از جمله رستوران با سرو انواع غذاهای ایرانی ، کافی شاپ 24 ساعته و اینترنت پر سرعت آماده پذیرایی از شما میهمانان گرانقدر می باشد.اتاق های هتل شامل تجهیزات کامل از جمله حمام ، تلویزیون ، کولر گازی ، بخاری ، یخچال ، کمد دیواری و ... می باشند.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • کافی شاپ
  • اینترنت لابی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.