هتل پارس اصفهان

خیابان چهارباغ عباسی، روبروی خیابان آمادگاه، 50 متر به طرف سی و سه پل
1 عکس، (امتیاز 2 از 5)

درباره هتل پارس اصفهان

هتل پارس اصفهان در قلب شهرتاریخی و زیبای اصفهان قراردارد. موقعیت مکانی و جغرافیایی این هتل بی نظیر می باشد. این هتل جز هتل های قدیمی و نوستالژی اصفهان محسوب می شود. این هتل در مجاورت رستوران شهرزاد، کافه فندق و بریانی هشت بهشت قراردارد.نزدیکی این هتل به سایت های تاریخی و فرهنگی هم جای خود دارد.وقتی از هتل خارج شده و خیابان چهارباغ را ادامه داده به پل سی و سه می رسیم که فضای چشم انداز شب هنگام این رودخانه مثال زدنی است.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • پارکينگ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.