هتل پارسه شیراز

شیراز- خیابان زند فلکه شهرداری ارگ کریم خانی- داخل خیابان 22 بهمن- هتل بین المللی پارسه شیراز
12 عکس، (امتیاز 4 از 5)
دو نفره - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 279,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 279,000 تومان
سه نفره - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 347,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 347,000 تومان
چهار نفره - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 416,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
سه تخته+ سرویس اضافه
قیمت شبی: 416,000 تومان

درباره هتل پارسه شیراز

این هتل چهارستاره در اواخر دهه ی 40 افتتاح شده و یک دفعه هم آن را در سال 76 بازسازی کرده اند. هتل درست پشت ارگ کریمخان و در کنار بازار وکیل قرار دارد. خدمه ی هتل به زبان های انگلیسی و آلمانی مسلط هستند. یک سالن بیلیارد مفصل هم در هتل قرار دارد. بنای هتل پارسه با نگاهی به معماری ساختمان های شهرداری و بانک ملی -که قبل از انقلاب توسط آلمانی ها ساخته شد- طراحی شده است.تعداد اتاق های هتل پارسه شیرازاین هتل دارای 72 دارای 72 باب اتاق یک تخته، دو تخته و سه تخته می باشد.موقعیت مکانی هتل پارسه شیراز نسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهناین هتل در مرکز شهر قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه 20 دقیقه و تا ایستگاه راه اهن 30 دقیقه می باشد.رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل پارسه شیرازکافه ترمه در 200 متری، رستوران سنتی شرزه و قهوه خانه و سفره خانه سنتی عتیق در 500 متری این هتل قرار دارد.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • پارکينگ
  • اینترنت لابی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.