هتل پارتیکان اصفهان

میدان نقش جهان،خیابان استانداری، خیابان سعدی،هتل پارتیکان اصفهان
1 عکس، (امتیاز 3 از 5)
دو نفره - سوئیت
با صبحانه
مجموع 1 شب 392,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 392,000 تومان
سه نفره - سوئیت
با صبحانه
مجموع 1 شب 470,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
دارای دو تخت ویک کاناپه تخت خواب شو
قیمت شبی: 470,000 تومان
چهار نفره - سوئیت
با صبحانه
مجموع 1 شب 535,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
دارای دو تخت و دو کاناپه تخت خواب شو
قیمت شبی: 535,000 تومان

درباره هتل پارتیکان اصفهان

هتل آپارتمان پارتیکان در چند قدمی میدان امام خمینی موقعیت ویژه ای ازنظر جغرافیایی دارد. با نزدیکی به این میدان به خیلی از دیدنی های اصفهان هم نزدیک خواهید بود یا دسترسی راحتی پیدا خواهید کرد. بازار بزرگ و تاریخی اصفهان، مسجد امام و مسجد شیخ لطف الله، عمارت عالی قاپو، رستوران ها و سوغاتی فروشی های معروف و از همه مهم تر چشم انداز زیبای میدان نقش جهان همه در کنار شما هستند. هتل پارتیکان به همه ی این دلایل محبوب است. هتل پارتیکان تازه ساز است و امکانات رفاهی خوبی دارد و رستوران سنتی و کافی شاپ، اتاق های راحت به همراه آشپزخانه و وسایل آشپزی و سیستم تهویه مطبوع از مزایای آن است.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • پارکينگ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.