هتل صبا اصفهان

اصفهان، چهارراه تختی به سمت میدان شهدا، ابتدای کوچه شهید بانکی
1 عکس، (امتیاز 2 از 5)
دو تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 180,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 180,000 تومان
سه تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 230,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 230,000 تومان
چهار تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 290,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 290,000 تومان

درباره هتل صبا اصفهان

هتل صبای اصفهان در مرکز شهر اصفهان قرار دارد . این هتل به اماکن تاریخی موزه ها ، خیابان چهارباغ و ساحل زیبای زایندره رود دسترسی راحت و آسانی دارد. در رستوران شیک هتل می توانید از خوردن غذا لذت ببرید و در اتاق های دنج و راحت هتل استراحت کنید. هتل صبا دارای 6 طبقه و مشتمل بر 22 باب اتاق می باشد. این هتل دارای سیستم خنک کننده به صورت اسپیلت می باشد و تمام فضای هتل دارای سیستم گرم کننده مرکز از طریق شوفاژ است.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • پارکينگ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.