هتل سنتی رز یزد

یزد-میدان شهید بهشتی-ابتدای خیابان امام-انتهای کوچه فرهنگ
17 عکس، (امتیاز 2 از 5)
دبل
دو تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 270,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 270,000 تومان
تویین
دو تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 270,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 270,000 تومان
سه تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 350,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 350,000 تومان
چهار تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 410,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 410,000 تومان

درباره هتل سنتی رز یزد

هتل سنتی رز یزدهتل سنتی رز یزد یکی از بناهای تاریخی متعلق به دوره قاجاریه است. این هتل در مرکزیت شهر یزد در میدان شهید بهشتی واقع شده. این هتل با ویژگی های منحصربه فرد خود و با معماری اصیل در فضای زیبا و باصفا شرایط مناسبی را برای گردشگران فراهم نموده است. در ساخت این بنا مثل بقیه بناهای تاریخی یزد از خشت و گل استفاده شده. حیاط باصفا و حوض آبی رنگی دارد و تخت هایی که دورتادور حیاط چیده شده اند.موقعیت جغرافیایی هتل سنتی رز یزد به گونه ای است که در چندقدمی مجموعه امیرچخماق ، آب انبار شش بادگیری وآتشکده زرتشتیان قراردارد.موقعیت مکانی هتل سنتی رز یزداین هتل در مرکز شهر در ابتدای خیابان امام و در انتهای کوچه هتل فرهنگ قرار گرفته. فاصله هتل تا فرودگاه حدود 10 دقیقه و تا ایستگاه راه آهن 15 دقیقه می باشد.رستوران های مجاور هتل سنتی رز یزدرستوران بهارستان، رس��وران سنتی ارسی، سفره خانه حمام خان، پذیرایی سنتی یزد و ساندویجی برمودا.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد. 2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست. 3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است. 4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد. 5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود. 6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.