هتل ساحلی پردیس مبارکه اصفهان

اصفهان، مبارکه، اسماعیل ترخان، حاشیه زاینده رود
1 عکس، (امتیاز 3 از 5)

درباره هتل ساحلی پردیس مبارکه اصفهان

هتل ساحلی پردیس اولین هتل در شهرستان مبارکه است که در 40 کیلومتری اصفهان قرار گرفته. این هتل فقط 10 متر تا زاینده رود فاصله دارد و در دسته ی هتل های ساحلی قرار می گیرد. هتل پردیس مبارکه در سال 84 تأسیس شد و در سال 88 به بهره برداری رسید. هتل پردیس مبارکه به دلیل موقعیت مکانی اش محیطی دنج و آرام دارد که در آن می توانید با خیال راحت و دور از دغدغه ی زندگی روزمره، استراحت کنید. امکانات این هتل بسیار خوب و استاندارد است و کلوب تفریحی اش بین مسافران طرفدارهای زیادی دارد. سالن های چندمنظوره ی ترنج و نارنج برای اجرای مراسم رسمی و اداری و شخصی شما مثل عقد، عروسی، سالگرد ، سیمنار و همایش و ... همیشه آماده ی خدمت رسانی هستند. این هتل مشرف بر رودخانه ی زاینده رود است و شما از اتاق، سالن ها و دیگر قسمت های هتل، همواره به شکلی منظره ی زاینده رود را در گوشه ی چشم خود دارید. هتل پردیس مبارکه ، تور گشت یک روزه هم برگزار می کند و شما را به جاهای دیدنی شهر می برد. اگر هم دوست ندارید از هتل خارج شوید، می توانید از سرگرمی های خود هتل استفاده کنید؛ مثلاً در آب زاینده رود ماهیگیری کنید، و یا با وسایل پیشرفته به رصد ستارگان مشغول شوید.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • پارکينگ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.