هتل رویال شیراز

شیراز، خیابان قرآن، بالاتر از میدان ابوالکلام، نبش کوچه 15
9 عکس، (امتیاز 4 از 5)
دبل
دو تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 345,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 345,000 تومان
تویین
دو تخته - استاندارد
با صبحانه
مجموع 1 شب 345,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 345,000 تومان
ویژه دوخوابه
چهار نفره - سوئیت
با صبحانه
مجموع 1 شب 815,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
قیمت شبی: 815,000 تومان

درباره هتل رویال شیراز

هتل رویال شیراز آخرین جزء از یک مجموعه ی کم نظیر گردشگری است. مجموعه ای متشکل از جاذبه های طبیعی-مثل پارک کوهپایه- بنا های نمادین تاریخی –دروازه قرآن- و یک رستوران چشم نواز به نام هفت خوان. همه ی این جاها در کنار هم و در بلواری به نام قرآن (آیت الله ربانی) قرار دارند. بلواری که خوش آمدگوی مسافرینی است که از شمال وارد شیراز می شوند. با اقامت در این هتل به جاده ی مرودشت که به تخت جمشید منتهی می شود هم نزدیک تر خواهید بود و برای رسیدن به این یادگار باستانی نیازی به رد شدن از ترافیک داخل شهر ندارید. هتل چهارستاره ی رویال در سال 93 افتتاح شده و به لحاظ سبک معماری با رستوران هفت خوان هماهنگ است. اگر دنبال یک هتل تازه ساز و با کیفیت در پایتخت فرهنگی ایران هستید و نمی خواهید هزینه ی هتل پنج ستاره را متقبل شوید این یک گزینه ی ایده آل برای شماست.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • پارکينگ
  • اینترنت لابی
  • سالن ورزشی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.