هتل خانه کیانپور اصفهان

اصفهان، چهارباغ پایین، کوچه پشت بارو بیدآباد (14)، کوچه شهید بحرینیان، بن بست گل داوودی، پلاک 76
1 عکس، (امتیاز 4 از 5)

درباره هتل خانه کیانپور اصفهان

خانه تاریخی کیانپور در استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ، بخش مرکزی ، خیابان چهار باغ پایین، محله پشت بارو از بافت تاریخی بیدآباد واقع شده است. این خانه تاریخی با مساحتی در حدود 436 متر مربع و از گونه خانه های با اصالت معماری ایرانی با ویژگی چهارچفته میانسرادار می باشد. بر اساس شواهد موجود، خانه تاریخی کیانپور متعلق به اوایل دوره قاجار و سبک اصفهانی می باشد. خانه سنتی کیانپور اصفهان براساس الگوی معماری چهارچفته یا چهارصفه طراحی شده است که این الگو در تمام خانه های اشرافی و اعیانی به کار رفته است. یکی از دلایل بکارگیری این الگو پیروی از الگوی درون گرایی که با فرهنگ مردم ایرانی هماهنگی داشته و دیگری جلوگیری از نوسانات دمای هوایی بوده. بعضی از قسمت های این خانه سنتی دارای نقاشی روی گچ و آیینه کاری و گچ بری بوده و بعضی بخش های دیگر هم معماری ساده ای دارد.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • فضای سبز اختصاصی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.