هتل حاج ملک میبد

یزد، میبد، خیابان سلمان فارسی
1 عکس، (امتیاز 3 از 5)

درباره هتل حاج ملک میبد

این خانه تاریخی ، همچون دیگر آثار تاریخی میبد، از تزیینات مجلل و باشکوه معماری اصیل ایرانی و طراحی متناسب با فرهنگ و اقلیم خاص کویر حکایت دارد. مجموعه خانه تاریخی حاج ملک مشتمل بر : هشتی ، بخش اندرونی و بیرونی و حیاط نارنجستان است. این مجموعه اقامتی سیاحتی که به شماره 15105 در آثار ملی ایران به ثبت رسیده است، دارای مساحتی به وسعت 1500متر مربع و دارای 12 اتاق، که شاه نشین آن ، صفه ای با بادگیر سر به فلک کشیده است و شیوه معماری خانه نیز معماری چهارفصل خاص مناطق کویری با حیاط و حوض مرکزی است. هم اکنون این مجموعه به همت والای میبد دوستان مرمت شده و به عنوان تنها مجموعه توریستی اقامتی شهرستان میبد، پذیرای دوستداران میراث کهن می باشد. اتاقها و سوئیتهای هتل ، با معماری اصیل ایرانی و به گونه ای منحصر به فرد طراحی شده اند که هر کدام دارای معماری سنتی و فصلی متفاوت می باشد تا برای میهمانان با سلیقه های متفاوت ، محیط مناسبی را فراهم آورد. سقف گنبدی اتاقها و گچبریهای استادان چیره دست و کفپوش آجری آن ، که با معماری و تمدن اصیل ایرانی همراه شده است، با تجهیزات مدرن اتاقها هم آواز گشته و تلفیق زیبایی از سنت، هنر و مدرنیته را به وجود آورده و این طرح نو به حد اعلای عظمت و زیبایی رسیده است به طوری که چشم انداز دیدنی رو به حیاط خانه و آهنگ دلنواز رقص آب ، اقامتی به یاد ماندنی را در خاطر بازدیدکنندگان برجا می گذارد.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • پارکینگ روباز
  • فضای سبز اختصاصی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.