هتل جهانگردی گلپایگان

گلپایگان، بلوار شهیدبهشتی، روبروی استادیوم تختی
1 عکس، (امتیاز 2 از 5)

درباره هتل جهانگردی گلپایگان

یکی از بهترین شعبه های مهمانسرای جهانگردی ، مهمانسرای جهانگردی گلپایگان است که خصوصاً بعد از بازسازی اش در سال 84، مسافران بیشتری را به خود جذب کرده. این هتل به نوعی در چهارراه ارتباطی بین شهرستان های خوانسار، خمین، محلات و دلیجان قرار گرفته. بنابراین مسافرانی که بین راهی هستند، مهمانسرای جهانگردی گلپایگان برایشان بسیار مناسب خواهد بود. این موقعیت ویژه خودش به یکی از جاذبه هایی تبدیل شده که مسافران را جذب می کند. یکی از منحصر به فردترین ویژگی های این مهمانسرا، معماری سنتی و بسیار زیبایش است که تنوع جالبی در تجربیات شما ایجاد می کند. علاوه بر این ها، جاهای معروف و دیدنی گلپایگان ، مثل سد، سقاخانه ی حضرت ابوالفضل، مسجد جامع، ارگ تاریخی و ... همگی در دسترس شما هستند. این هتل چون ظرفیت پذیرش مهمان محدودی دارد، می تواند فضایی دنج را برای شما فراهم کند. پس اگر دنبال جایی خلوت و دور از شهر می گردید، این هتل گزینه ی مناسبی برای شماست. اگر بهداشت و تمیزی هم برایتان از هر چیز دیگری مهم تر باشد، باید بگوییم این هتل نمره ی قبولی را می گیرد و شما می توانید از انتخاب خود مطمئن باشید.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.