هتل جهانگردی دیزین

کیلومتر 75 جاده کرج به چالوس-بعد از دو راهی گچسر-مجتمع بین المللی اسکی دیزین
2 عکس، (امتیاز 3 از 5)

درباره هتل جهانگردی دیزین

هتل جهانگردی دیزین، با داشتن اتاق های مجهز و نیز سوییت های VIP و رویال، یکی از بهترین هتل های زنجیره ای جهانگردی در ایران می باشد. هتل جهانگردی دیزین در منطقه ی خوش آب و هوای کوهستانی و در فاصله ی کمی از تهران، در زمستان ها پذیرای طرفداران ورزش مهیج و جذاب اسکی و در تابستان ها پذیرای کسانی است که قصد اقامتی آرام و لذت بردن از طبیعت زیبا و سرسبز اطراف منطقه دیزین را دارند.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • پارکينگ
  • اینترنت لابی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.