هتل استقلال مینودشت

استان گلستان- شهرستان مینودشت – نرسیده به پلیس راه (از سمت تهران) هتل استقلال
5 عکس، (امتیاز 2 از 5)

درباره هتل استقلال مینودشت

هتل استقلال مینودشت با برخورداری از مجموعه امکانات رفاهی دارای 32 باب اتاق، 6 باب سوئیت یک خوابه و دو خوابه، لابی، کافی نت و رستورانی با ظرفیت 300 نفر می باشد. شهرستان مینودشت با آب وهوای معتدل و وجود جاذبههای طبیعی دیدنی و بکر، به عنوان پرجاذبه ترین منطقه تفریحی و گردشگری در استان گلستان به شمار می آید.عبور نوار سرسبز کوههای البرز شرقی از میان این شهرستان با پوشش انواع درختان، وجود آبشارها و چشمه سارهای متعدد نشاط ویژهای را به منطقه می بخشد. آبشار آق سو، بوستان ملی گلستان، پارکهای جنگلی، باقرآباد، تنگه چهلچای بخش مرکزی، آبشارهای لوه، گلستان، حسینا، لولوم از جمله منابع طبیعی زیبا و بکر استان می باشند که هر ساله گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب می کند.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • اینترنت لابی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد. 2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست. 3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است. 4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد. 5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود. 6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.