هتل آپارتمان و رستوران مریم کاشان

کاشان، بلوار مطهری، جنب بانک ملی
1 عکس، (امتیاز 1 از 5)

درباره هتل آپارتمان و رستوران مریم کاشان

هتل آپارتمان و رستوران مریم کاشان یکی از مکانهای اقامتی کاشان می باشد. این هتل آپارتمان دارای دو طبقه می باشد که طبقه اول رستوران و درطبقه دوم سوئیتها و اتاق ها واقع گردیده است. سوئیت های هتل آپارتمان مریم مجهز به آشپزخانه های مجزا می باشد. این هتل آپارتمان به خاطر پایین بودن نرخ اتاق ها به یکی از گزینه های انتخابی مسافران تبدیل گشته است. همچنین رستوران هتل آپارتمان مریم غذاهای لذیذ و باکیفیتی را ارائه می نماید.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.