مهمانسرا جهانگردی فسا

فسا - بلوار شهید بهشتي - رويروي ترمينال قديم
1 عکس، (امتیاز 2 از 5)

درباره مهمانسرا جهانگردی فسا

هتل جهانگردی فسا در ضلع غربی شهر بوده که هم اکنون با توسعه شهر تقریبا در مرکز شهر فسا واقع شده است. هتل جهانگردی فسا دارای اتاقهای دوتخته و سوئیت های دو نفره می باشد. با اقامت در هتل جهانگردی فسا از جاذبه های گردشگری شهر فسا دیدن فرمایید. هتل جهانگردی فسا وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد.از جمله اماکن دیدنی شهر فسا تل ضحاکی است که در نزدیکی شهر فسا قرار گرفته است. آثار به دست آمده از تل فسا نشان می دهد که قدمت این تپه به دوره ساسانیان تا زمان ابوسعید مغول می رسد.چنانچه در هتل جهانگردی فسا اقامت کنید برای رسیدن به بازار ۱ کیلومتر و تا فرودگاه ۵ کیلومتر فاصله دارید.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • پارکينگ
  • کافی شاپ
  • اینترنت لابی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.