مسکو

یادواره های دوره ی شوروی همه جای شهر پراکنده است نشان از قهرمانی های به خاک افکنده و پیروزی های در جنگ است. موزه هایش شما را به گذشته متصل کرده و آن را به شما می شناساند.تندیس های لنین و استالین، تاریخ جماهیر شوروی در موزه ی جنگ سرد ،شما را با تاریخ وتماشای غروب مسکو بر فراز گنبد ها و آسمان خراش های نقره ای رنگ، حال و هوای حاکم بر روسیه آشنا میکند.

هتل های مسکو

در نزدیکی به اماکن تاریخی،میدان سرخ دارای هتل های چهار و پنج ستاره است که برای صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد می تواند گزینه ی مناسبی باشد. در مناطق Patrinarch Ponds و Arbat نیز هتل ها با کیفیت های مختلف واقع شده اند. برای مشاهده ی اطلاعات دقیق هتل ها به بخش هتل های مسکو مراجعه فرمائید.

تور های مسکو

بهترین زمان سفر به مسکو، فصل تابستان می باشد. و تورها به صورت تکی مسکو 7روزه و یا ترکیبی با سنت پترزبورگ و سوچی ارائه می گردد. برای اطلاع و انتخاب پکیج ها به بخش تور های مسکو مراجعه فرمائید.

دیدنی های مسکو

میدان سرخ به عنوان قلب تپنده ی مسکو، قطعا اولین بازدید شما در شهر خواهد بود. تماشای نمای خارجی بی نظیر کاخ کرملین و معماری خارق العاده ی کلیسا ی سن بازیل نماد سفر به مسکو است.برای تماشای منظره 360 درجه ی تپه های اسپرو حتما به پارک ویکتوری بروید و عکسهای خوش آب و رنگ سفر به مسکو را در آنجا بگیرید.همچنین تور های شخصی و خاصی هم در مسکو ارائه میشود که برای علاقمندانش بشیار مهیج خواهد بود ؛مثلا تور تیراندازی و یا بازدید از متروی زیبای مسکو.برای آشنایی با هنر روسی، به گالری هنر های زیبای پوسکین رفته و هنر معاصر را دریابید و یا به موزه ی لنین بروید.حتما ساعاتی را به تماشای رقص باله در سالن های اپرای مسکو اختصاص دهید.برای آشنایی بیشتر به دیدنی های مسکو سر بزنید.

رستوران های مسکو

غذاهای روسی،ایتالیایی، گرجی، اروپایی و امریکایی و بین المللی در این شهر قابل دسترس اند.شیرینی زنجبیلی تولا،بورش و بلینی روسی را حتما امتحان کنید. برای مشاهده ی غذاها به بخش رستوران های مسکو مراجعه فرمائید.