متل نخل فریدون کنار

فریدون کنار,خیابان 24 متری ساحلی
12 عکس، (امتیاز 1 از 5)
سه نفره - سوئیت
مجموع 1 شب 113,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
یک تخت دونفره + سرویس اضافه. سرویس اضافه به صورت تشک و پتو و ملحفه
قیمت شبی: 113,000 تومان
2 خوابه
شش نفره - ویلا
مجموع 1 شب 150,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
2 تخت دونفره + 2 سرویس اضافه. سرویس اضافه به صورت تشک و پتو و ملحفه
قیمت شبی: 150,000 تومان
1 خوابه
چهار نفره - ویلا
مجموع 1 شب 230,000 (تومان)
${Status_x}
جزئیات بیشتر
یک تخت دونفره + 2 سرویس اضافه. سرویس اضافه به صورت تشک و پتو و ملحفه
قیمت شبی: 230,000 تومان

درباره متل نخل فریدون کنار

هتل نخل در ساحل فریدونکنار منطقه خوش آب وهوای شمال کشور که به مناطق گردشگری چون باغ پرندگان ، استراحتگاه پرندگان مهاجر، جنگل ساحلی و جنگل ساحلی بهنمیر نزدیک می باشدواقع شده است . این هتل دارای امکاتاتی از قبیل: پخش کننده دی وی دی، سرویس آشپزخانه کامل با کابینت های ام دی اف، کف اتاقها سرامیک، بخاری گازی،کولر اسپیلیت، سشوار،سیستم تلفن مرکزی،شبکه های ماهواره ای،میباشد.تعداد اتاق های هتل نخل فریدون کناراین هتل دارای 7 باب ویلا و سوئیت یک خوابه و دو خوابه می باشد.موقعیت مکانی هتل نخل فریدون کنارنسبت به مرکز شهر، فرودگاه و ایستگاه راه آهناین هتل در بلوار ساحلی، روبروی هنرستان نریمانی قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه در حدود 102 کیلومتر (1 ساعت و 45 دقیقه) و تا ایستگاه راه آهن در حدود 53 کیلومتر(1 ساعت) می باشد.رستوران ها و فست فودهای مجاور هتل نخل فریدون کنارکافه درنای سفید در 3 کیلومتری و فست فود بیف برگر در 4 کیلومتری این هتل قرار دارد.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • اینترنت لابی
  • فضای سبز اختصاصی
  • ساحل اختصاصی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد. 2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست. 3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است. 4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد. 5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود. 6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.