اقامتگاه سنتی صادقی کاشان

کاشان، خیابان فاضل نراقی، خیابان علوی، کوچه شهید هاشمیان
9 عکس، (امتیاز 1 از 5)

درباره اقامتگاه سنتی صادقی کاشان

اقامتگاه سنتی صادقی کاشان یکی دیگر از مهمانسراهای قدیمی کاشان است که در نزدیکی خانه های تاریخی عباسیان و خانه تاج قرار دارد. قدمت این خانه تاریخی به دوره قاجار برمی گردد .اقامتگاه سنتی صادقی کاشان از لحاظ ویژگی های معماری با خانه های دیگر کاشان متفاوت می باشد. یکی از خصوصیات مهم این خانه تاریخی گچ بری های زیبا، وجود اتاق های گوناگون، بادگیر زیبا و شیشه های رنگی بکار رفته در اتاق های آن است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.