اقامتگاه سنتی ایروانی

اصفهان. خیابان ابن سینا. کوچه میرعلاالدین. کوچه باباسنگکی. کوچه مسجد جامع
6 عکس، (امتیاز 1 از 5)

درباره اقامتگاه سنتی ایروانی

خانه تاریخی ایروانی در قلب شهر تاریخی اصفهان در مجاورت مسجد جامع اصفهان قرار گرفته است. معماری منحصر به فرد این بنای دویست ساله به دوران قاجار باز می گردد. پس از بازسازی و نوسازی بنا به ثبت ملی رسیده است. اقامتگاه ایروانی دارای 5 باب اتاق در سه ضلع می باشد. تمامی اتاق ها مشرف به حیاط ، حوض و باغچه گلکاری شده آن می باشند.رستوران عمارت با پنجره های رنگین اورسی دارای مهمترین منظره از استخر و باغچه گلهایی است که قبلا به منظور استفاده مهمانان مهم و ارباب خانه استفاده شده است. در تراس این مجموعه با دیواره های مشبک، چشم اندازی زیبا با مناره ها و گنبد مسجد جامع ایجاد شده است که اکنون در این مکان کافی شاپ ایروانی دایر است.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • اینترنت لابی
  • رستوران
  • کافی شاپ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.