اقامتگاه بوم گردی نارنجستان یزد

یزد، خیابان امام، کوچه شهید صدوقی
1 عکس، (امتیاز 1 از 5)
دو تخته - استاندارد
${TotalPriceTitle} ${TotalPrice_x} (تومان)
بنا به درخواست
جزئیات بیشتر
اتاق ترنج/سرویس بهداشتی و حمام بیرون از اتاق
دو نفره - استاندارد
${TotalPriceTitle} ${TotalPrice_x} (تومان)
بنا به درخواست
جزئیات بیشتر
اتاق تاک/سرویس بهداشتی و حمام بیرون از اتاق
اتاق بزرگ
دو نفره - استاندارد
${TotalPriceTitle} ${TotalPrice_x} (تومان)
بنا به درخواست
جزئیات بیشتر
اتاق گندم/سرویس بهداشتی و حمام بیرون از اتاق

درباره اقامتگاه بوم گردی نارنجستان یزد

اقامتگاه بوم گردی نارنجستان یزد در دل بافت تاریخی یزد و در چند قدمی مجموعه امیر چخماق قراردارد. محیطی صمیمی و دوستانه با حال و هوای دنج . می توان از ورودی اقامتگاه وارد یک دالان چند قدمی شد. سقفش با هنر دستان معمار یزدی مزین به نقوش گیاهی شده. در همان لحظه که سقف رو خیره گر هستیم نگاهمان به سازه زیبای بادگیر می افتد که با معماری عجیب و خلاق یزدی ها دل خانه های کویری را لطافت بخشیده. در وسط حیاط دورتا دور نشیمن گاههای تختی یک نفره در چهار سو قراردارد. زیر پاهایتان سبزه هایی با درختان تازه کاشته شده را می بینید. از فضای حیاط وارد اتاق ها و راهروها شده. در اتاقها طاقچه های کوچک و بزرگ ،پنجره های ارسی ، تختهایی با روکش های سنتی را می بینید.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.