اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد

یزد، خیابان امام خمینی، روبروی امامزاده شاهزاده فاضل، کوچه21، پلاک 26
1 عکس، (امتیاز 1 از 5)
دو نفره - استاندارد
با صبحانه
${TotalPriceTitle} ${TotalPrice_x} (تومان)
بنا به درخواست
جزئیات بیشتر
سه نفره - استاندارد
با صبحانه
${TotalPriceTitle} ${TotalPrice_x} (تومان)
بنا به درخواست
جزئیات بیشتر

درباره اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد خانه ای بومی و محلی است. این اقامتگاه تجلی زندگی بومی مردمان این دیار با همان صفا ، صمیمیت وسادگی است.حیاط مرکزی با حوض هشت ضلعی آبی رنگ و درخت تنومد با سایه ساری که در محوطه ایجاد می کند فضای دلربایی به ارمغان می آورد. دور تا دور حیاط به صورت میز و صندلی و یا سرویس تخت و گاه به صورت نشیمن گاه های سنتی می تواند برای همگان دلچسب و رویایی باشد. فضای اتاقها روبه حیاط زیبا میباشد و پنجره های چوبی در قاب نقوش مشبک میتواند حس سنتی بودن را به همه انتقال دهد.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • اینترنت لابی

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.