اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

کاشان، آران و بیدگل، میدان امام خمینی، خیابان سیدالشهدا، میدان هاشم بن علی، خیابان 22بهمن، کوچه اهل بیت چهارم
1 عکس، (امتیاز 1 از 5)

درباره اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان بخشی از مجموعه تاریخی بنی طبا می باشد که در قالب اقامتگاه بومگردی مرمت و بازسازی شده. این اقامتگاه بومگردی با قدمت 350 ساله یادگار دوران صفویه بوده که در دل کویر همچون نگینی در اختیار مسافران و گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.اقامتگاه بوگردی خانه صفا دارای 7 باب اتاق می باشد که به صورت سنتی و با لحاف و تشک در اختیار مسافران و میهمانان می باشد.

فاصله تا نقاط دیدنی

${Point} ${Distance}

امکانات هتل:

  • رستوران
  • کافی شاپ
  • پارکينگ

امکانات اتاقهای هتل:

  • ${.}

شرایط عمومی:

1-ورود و خروج:ساعت ورود به هتل 14:00وساعت خروج 12:00 می باشد.2-محرمیت:محرمیت مسافرین مقیم در یک اتاق و داشتن شناسنامه الزامیست.3-مدارک: همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر جهت ورود به هتل الزامی است.4-جهت ایام نوروز رزرو گارانتی و غیر قابل کنسلی می باشد.5-رزروهای نوروزی و ایام پیک ، گارانتی بوده و به هیچ عنوان تغییر تاریخ یا کنسلی امکان پذیر نیست، و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.6-در صورت تخلیه بین ساعت 12 الی 18، 50% هزینه اتاق و در صورت تخلیه پس از ساعت 18،صددرصد هزینه اتاق به حساب مسافرمنظور میگردد.

قوانین کنسلی یا اصلاح:

تغییر تاریخ یا کنسلی تا ${Deadline_x} مانده به تاریخ اقامت، مشمول ${PenaltyPercent_x}${PenaltyNights_x} هزینه اتاق ها به عنوان جریمه خواهد بود.
${Comment}

همچنین این مجموعه هیچ هزینه ای بایت عدم حضور مسافر یا خروج زودتر از موعد مقرر پرداخت نمی کند.