ویزای هنگ کنگ

درباره ویزای هنگ کنگ ویزای توریستی هنگ کنگ 3 ماه اعتبار دارد و در این مدت مسافرین میتوانند 2بار و هر بار 14 روز وارد این کشور شوند.منطقه هنگ کنگ یکی از دو منطقه تقسیماتی ویژه در جمهوری خلق چین است. منطقه هنگ کنگ در شرق دلتای رودخانه مروارید قرار گرفته و از سوی شمال با استان گوآنگ دانگ و از سوی جنوب یا دریای چین جنوبی هممرز است.شهر هنگ کنگ که در سدهٔ نوزدهم همچون یک بندر بازرگانی عمل میکرد امروزه به صورت یک مرکز اصلی امور مالی در جهان درآمده است. هنگ کنگ از سال ۱۸۴۲تا ۱۹۹۷جزو مستعمرات امپراتوری بریتانیا بود. در سال ۱۹۹۷و پس از پایان یافتن پیمان پیشین به جمهوری خلق چین پیوست. بر پایه توافق بین بریتانیا و چین، قرار است هنگ کنگ تا سال ۲۰۴۷از درجه بالایی از خودمختاری برخوردار باشد . متاسفانه ویزا ی فوری هنگ کنگ وجود ندارد و تنها با 60 روزکاری امکان پذیر می باشد.

ویزای هنگ کنگ

مدارک لازم برای ویزای هنگ کنگ

اسکن رنگی پاسپورت با اعتبار حداقل 8 ماه

دو قطعه عکس 4*6

گواهی اشتغال به کارانگلیسی با قید سمت، حقوق ماهانه به دلار و تاریخ شروع به کار

گواهی تمکن مالی 20 میلیون تومانی که مبلغ هم به ریال و هم به دلار درج شده باشد.

کپی ویزاهای قبلی هنک کنگ

ترجمه شناسنامه

سفارت چین در تهران:

آدرس: خيابان پاسداران- چهارراه فرمانيه- خيابان نارنجستان هفتم- پلاک ۳۲
تلفن: ۱-۲۲۲۹۱۲۴۰،
فکس: ‏۲۲۲۹۰۶۹۰

مقررات گمرکی ویزای هنگ کنگ :

برای کسانی که تابعیت آمریکا ،استرالیا ، نیوزلند ، کانادا ، اسرائیل و آفریقای جنوبی را دارند برای ورود به هنگ کنگ ویزا لازم نیست .

برای هر شخصی به جز افراد چینی ابتدا باید ویزای چین می توان همزمان برای ویزای هنگ کنگ در خواست داده شودو این ویزا حداکثر برای 5 روز صادر می گردد.