ویزای قرقیزستان

آژانس آتالند در ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط ، پرواز شرکتهای خارجی به مقصد قرقیزستان و همچنین تهیه بلیط در مسیر شهرهای داخلی قرقیزستان و رزرواسیون هتل های قرقیزستان با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.

ویزای قرقیزستان
ویزای توریستی عادی
2,690,000 ریال
30 روز
3 روز کاری
اسکن پاسپورت+اسکن عکس+ مشخصات فردی
تعداد:
ویزای توریستی عادی
2,490,000 ریال
30 روز
3 روز کاری (نرخ همکار)
اسکن پاسپورت+اسکن عکس+ مشخصات فردی
تعداد:

شرایط ویزای قرقیزستان

پایتخت کشور قرقیزستان شهر بیشکک است و شهرهای مهم توریستی عبارتند از بیشکک و اوشی .

سفارت قرقیزستان 2 نوع ویزا صادر میکند :

1. ویزای توریستی

ویزای توریستی به صورت 15 روز و 30 روز اقامت صادر میشود و از تاریخ درخواستی مسافر شروع میشود,مسافر از بدو ورد ظرف 48 ساعت باید اقامت خود را ثبت (ریجستر) کند,در غیر این صورت در موقع خروج از کشور قرقیزستان با مشکل مواجه میشود.

2. ویزای تجاری

ویزای تجاری به صورت 30 روزه میباشد و از تاریخ درخواستی مسافر شروع میشود..و ارائه قرارداد با شرکت معتبر قرقیزستان الزامی است.

مسافر از بدو ورود ظرف 48 ساعت باید اقامت خود را ثبت (ریجستر) کند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای قرقیزستان

اصل پاسپورت

دو قطعه عکس

مشخصات فردی جهت اخذ ویزای 1 ماهه تجاری قبلا هماهنگ شود

مقررات ویزای قرقیزستان :

ساده ترین کشور است و اککثر شهروندان کشورهای دیگر می توانند تا 60 روز هم از طریق زمینی و هم از هوا بدون ویزا ورود و اقامت داشته باشند تمدید ویزا است و هم چنین برای تمدید می توان از این کشور خارج شد و دوباره به آن برگشت .

اخذ مستقیم و بدون واسطه ویزای بیشکک با ارزانترین قیمت و کمترین زمان جهت مشتریان محترم و آژانس های همکار به صورت فوری و عادی، انفرادی و گروهی.
شرکت آتالند با کادر ورزیده و بیش از 2 دهه تجربه اقدام به اخذ ویزای مستقیم و بدون واسطه کشورها جهت مسافرین محترم و آژانسهای همکار می نماید . هیچ شکی نیست آژانس آتالند با کادری مجرب در زمینه ارائه خدمات اخذ ویزا با حساسیت فراوان امور مربوطه را به نحو احسنت انجام می دهد. تمام ویزاها را در اسرع زمان و با هزینه مطلوب انجام می دهیم.

در ذیل شرایط و انواع ویزاها را جهت اطلاع توضیح می دهیم :
شرایط ویزا برای سفر به کشورهای خارجی ۲گونه است؛ یا کشور مزبور از اتباع ایرانی درخواست ویزا می کند یا به موجب قراردادهای فی مابین، اتباع دو کشور از دریافت ویزا معاف هستند. پس اولین قدم برای سفرهای خارجی این است که مشخص کنید کشور مورد نظر از شما ویزا می خواهد یا خیر ؟
ابتدا بهتر است ببینیم اصلا ویزا چیست و چه کاربردی دارد؟ ویزا مدرکی است که ضمیمه گذرنامه شما می شود و نشان می دهد که کنسول محترم دولت آن کشور در سفارتخانه یا کنسولگری ، درخواست شما مبنی بر ورود به کشور متبوع خود را بررسی و تشخیص داده است که شما دارای شرایطی هستید که برای هدفی خاص به آن کشور وارد می شوید.
در عین حال باید توجه داشت، گرفتن ویزا تضمین ورود به کشور مورد نظر نیست و افسران مهاجرت در مرزها می توانند از ورود مسافران به دلایل مختلف جلوگیری کنند.
به طور معمول ویزا در مبادی ورودی هر کشوری، نشان می دهد هدف سفر شما چیست، چه مدت در آن کشور اقامت خواهید کرد و آخرین مهلتی که برای ورود به کشور مورد نظر دارید، چه تاریخی است.

سایر خدمات سفر به قرقیزستان

علاوه بر اطلاعات ویزای قرقیزستان شما می توانید راهنمای سفر به قرقیزستان را به همراه قیمت هتل های قرقیزستان و بلیط های قرقیزستان در سایت آتالند ملاحظه فرمائید و یا در صورتیکه در قالب تور مسافرتی سفر می کنید، تورهای قرقیزستان را مشاهده نمائید.

سفارت قرقیزستان در تهران

آدرس: ایران - تهران - تهران خیابان پاسدارن، نارنجستان پنجم، شماره ۱

از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت کاری از 9 الی 18

شماره تماس 22830354