ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

درباره ویزای فیلیپین

برای فیلیپین ویزا می تواند به صورت singleصادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می دهد. همچنین ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت. پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنیدبه خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید . فیلیپین کشوری آسیایی است که در جنوب شرقی آسیا و در غرب اقیانوس آرام و بین دریای جنوبی چین و دریای فیلیپین و در شرق کشور ویتنام قرارگرفته است. فیلیپین در قرن نوزدهم مستعمره اسپانیا و در نیمه اول قرن بیستم مستعمره آمریکا بودهاست. حاکمیت اسپانیا بر فیلیپین باعث شد که ۹۰٪ مردم این کشور مسیحی و کاتولیک شوند و با مهاجرت گروههای مختلف مردم اسپانیائی زبان از اروپا و آمریکای جنوبی فرهنگ این کشور شباهت زیادی با کشورهای لاتین پیدا کرده و زبانهای محلی آنان نیز تحت تأثیر کلمات اسپانیایی قرار گیرد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای فیلیپین

اصل پاسپورت

دو قطعه عکس

رزرو هتل و بلیط

گواهی تمکن مالی 10 میلیون تومانی

اصل پاسپورت

دو قطعه عکس


آدرس سفارت فیلیپین در ایران:

تهران: خیابن ولی عصر ، بعد از پل پارک وی ، خیابان خیام پلاک 9

شماره تماس :7-22668774

ساعت وروزهای کاری سفارت : از روزهای یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 الی 17