پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون مصاحبه زبان

به اطلاع فراگیران دوره های مدیریت فنی بند ب و تور لیدری که تمایل به شرکت در آزمون مصاحبه زبان را در مهر 1400 اعلام نمودند می رساند این فراگیران باید هزینه آزمون خود را تا روز 15 آذر 1400 از بخش امتحانات سایت آتالند پرداخت نمایند. پس از کلیک بر روی گزینه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات کاربری، هزینه آزمون خود را پرداخت نمایید. لینک دسترسی:

ثبت نام آزمون مصاحبه زبان انگلیسی دوره مدیریت فنی بند ب

ثبت نام آزمون مصاحبه زبان انگلیسی دوره تور لیدری

ثبت نام آزمون مصاحبه زبان غیر انگلیسی دوره تور لیدری

فراگیرانی که آزمون مصاحبه زبان غیر انگلیسی ثبت نام می کنند حتما پس از ثبت نام در انتظار تماس موسسه جهت اعلام زبان مورد نظر خود باشند.

همچنین در صورت تمایل به انتخاب زبان فارسی، نیازی به شرکت در مصاحبه زبان نیست.

نکته مهم 1:

همچنین عزیزانی که اسامی خود را با توجه به اطلاعیه قبلی در خصوص مصاحبه زبان به موسسه اعلام نکرده بودند نیز می توانند با پرداخت هزینه در این آزمون شرکت کنند. این عزیزان حتما پس از ثبت نام حتما کد ملی خود را در بخش کاربری سایت آتالند تکمیل نمایند و مدارک شناسایی خود را از بخش ارسال مدارک بارگزاری نمایند.

نکته مهم 2:

زمان و مکان برگزاری آزمون مصاحبه زبان هنوز مشخص نشده است و پس از اعلام وزارت گردشگری، از طریق بخش اخبار آموزش سایت آتالند اطلاع رسانی اعلام خواهد شد.

نکته مهم 3:

نمره قبولی در آزمون هاهی مصاحبه زبان برای تمام فراگیران، نمره 12 است. در صورت قبولی در آزمون های پیشین، نیازی به شرکت مجدد در آزمون نیست.