سوالات پر تکرار فراگیران نسبت به آزمون مصاحبه زبان انگلیسی

مصابه زبان انگلیسی

با توجه به سوالات مکرر فراگیران عزیز نسبت به آزمون مصاحبه زبان انگلیسی، تلاش کردیم سوالات پر تکرار فراگیران را نسبت به آزمون به صورت پرسش و پاسخ جواب دهیم :

1. من در دوره های قبلی آزمون مصاحبه انگلیسی شرکت کرده ام، آیا باید دوباره در این آزمون شرکت کنم؟

پاسخ: خیر. فراگیرانی که پیش تر در آزمون مصاحبه زبان انگلیسی شرکت نموده و حد نصاب قبولی را کسب کرده اند نیازی به شرکت مجدد در آزمون مصاحبه ندارند .

2. در صورتی که در مرحله آزمون تستی آنلاین نمره قبولی کسب نکردم، آیا می توانم همان روز نسبت به ثبت نام مجدد اقدام نمایم؟

پاسخ: خیر. فراگیرانی که موفق به گذراندن آزمون تستی آنلاین نشوند، نمی توانند همان روز مجددا برای ثبت نام و شرکت مجدد در آزمون اقدام نمایند. این دسته از فراگیران باید در انتظار نوبت بعدی اعلام برگزاری آزمون مصاحبه انگلیسی باشند .

3. من در دوره تورلیدری و هم در دوره مدیر فنی ثبت نام کرده ام. آیا برای هر کدام ثبت نام جداگانه ای لازم است؟

پاسخ: بله. فراگیرانی که در هر دو دوره مدیر فنی و تورلیدری شرکت کرده اند، باید به صورت جداگانه نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون مصاحبه زبان خود برای هر دوره روی سایت موسسه کیش، اقدام نمایند .

4. من به سایت موسسه کیش مراجعه می کنم اما موفق به ثبت نام نمی شوم. چه کنم؟

پاسخ: فراگیران عزیز دقت داشته باشند ثبت نام و شرکت در آزمون در سایت موسسه کیش تنها در تاریخ 9 خرداد 1395 و از ساعت 8 الی 17 امکان پذیر خواهد بود .

5. در صورتی که در آزمون تستی آنلاین نمره قبولی کسب کردم اما در آزمون شفاهی و کتبی مردود شدم، آیا در نوبت بعدی مصاحبه دوباره باید در آزمون تستی شرکت کنم؟

پاسخ: در صورت قبولی در آزمون تستی آنلاین و مردود شدن در آزمون شفاهی و یا کتبی، در نوبت نیازی به شرکت در آزمون آنلاین نخواهد بود .

6. نوع سوالات آزمون تستی آنلاین ، شفاهی و کتبی زبان انگلیسی به چه صورت است؟

پاسخ: فراگیران عزیز دقت داشته باشند مبنای آزمون مصاحبه زبان انگلیسی دانش عمومی و میزان آشنایی آن ها با زبان انگلیسی بوده و منبع مشخصی برای آن اعلام نشده است. فراگیران عزیز می توانند از کتاب های عمومی زبان موجود در بازار استفاده کنند .

7. آیا استفاده از لغتنامه در آزمون کتبی ترجمه میسر می باشد؟

پاسخ: خیر. استفاده از هرگونه لغتنامه در آزمون شفاهی و کتبی ترجمه ممنوع است .

8. آیا می توانم در این نوبت مصاحبه اعلام شده ( 9خرداد 95) شرکت نکنم؟

پاسخ: اختیار شرکت در مصاحبه زبان انگلیسی با شخص فراگیر بوده و موسسه آموزشی آتالند هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم شرکت در مصاحبه انگلیسی را بر عهده نخواهد داشت .

9. پس از قبولی در آزمون تستی آنلاین قدم بعدی چیست؟

پاسخ: پس از شرکت در آزمون تستی آنلاین و کسب نمره قبولی(بلافاصله پس از آزمون)، زمان و مکان مصاحبه شفاهی و کتبی نیز در همان لحظه به اطلاع فراگیر خواهد رسید و فراگیر بایستی با توجه به زمان و مکان در نظر گرفته شده به موسسه علوم و فنون کیش جهت شرکت در آزمون مراجعه کند .