تور لیدری | پنج شنبه ها

مدت دوره:
10 ماه/پنج شنبه ها از 9 الی 16 
مهلت ثبت نام:
1401/05/21 
زمان برگزاری:
1401/6/17 
شهریه :
35,000,000 ریال
قسط اول :
83% 
محل برگزاری:
کلاس مجازی و حضوری 
5,950,000 ریال
35,000,000 ریال

دوره راهنمای ایرانگردی و جهانگردی فرهنگی

بر اساس تعریف فدراسیون جهانی انجمن راهنمایان تور ، راهنمای تور شخصی است که بازدیدکنندگان را بر اساس زبان انتخابی آن ها راهنمایی می کند و میراث فرهنگی و طبیعی یک ناحیه را تفسیر می کند و این شخص به طور معمول صلاحیت راهنمایی در یک منطقه خاص را دارد که عموما از طرف مسئولان به رسمیت شناخته می شود. همچنین تورلیدر باید قادر باشد در تمام مدت سفر با در نظر گرفتن همه جوانب، خاطره سفری خوش برای مسافرانش بجا بگذارد . دانستنی های بیشتر درباره دوره راهنمای تور را از اینجا مشاهده نمایید.

زمان برگزاری کلاس :

 • روزهای پنج شنبه از ساعت 9 الی 16
 • شروع درس جدید از 17 شهریور 1401
 • طول دوره : 10 ماه
 • در صورتی که پس از تاریخ شروع کلاس ها در دوره آموزشی ثبت نام کنید، برنامه آموزش جبرانی برای شما ارائه خواهد شد.

- سرفصل های دوره راهنمای تور

سرفصل های آزمون جامع به صورت زیر است:

سایر دروس دوره راهنمای تور

 • آشنایی با روحیات ملل
 • مبانی و اصول تفسیر میراث فرهنگی و طبیعی
 • قوانین و مقررات در گردشگری
 • آشنایی با موزه های ایران
 • کمک های اولیه
 • فنون و مهارت های تورگردانی
 • آداب معاشرت و الگوهای رفتاری

محل تشکیل کلاس ها:

در ایام کرونا کلاس های موسسه به صورت مجازی از طریق سامانه آموزش الکترونیکی می باشد و پس از پایدار شدن شرایط کلاس ها به صورت حضوری ادامه خواهند یافت. البته بازدیدهای یک روزه و فضای باز از سایت های تاریخی و موزه های شهر تهران در حین دوره با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

(محل برگزاری کلاس های حضوری: دانشگاه هنر، بالاتر از چهارراه ولیعصر، روبه روی خیابان بزرگمهر، جنب دانشگاه امیرکبیر)

دسترسی به دانشگاه هنر از طریق مترو تئاتر شهر(خروجی سه) ، خطوط BRT و تاکسی های شهری به راحتی برای فراگیران امکان پذیر است.

با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام دوره، در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

گواهینامه دوره راهنمای تور

محل تشکیل کلاس:

در ایام کرونا کلاس های موسسه به صورت مجازی از طریق سامانه آموزش الکترونیکی می باشد و پس از پایدار شدن شرایط کلاس ها به صورت حضوری ادامه خواهند یافت. البته بازدیدهای یک روزه و فضای باز از سایت های تاریخی و موزه های شهر تهران در حین دوره با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

محل برگزاری کلاس های حضوری: دانشگاه هنر، بالاتر از چهارراه ولیعصر، روبه روی خیابان بزرگمهر، جنب دانشگاه امیرکبیر

دسترسی از طریق مترو تئاتر شهر(خروجی سه) ، خطوط BRT و تاکسی های شهری به راحتی برای فراگیران امکان پذیر است.

با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام دوره، در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

نحوه ثبت نام :

□ ثبت نام آنلاین (اقساط) :

روش اول: با کلیک بر روی ثبت نام در ابتدای صفحه ضمن عضویت در سایت، در این دوره ثبت نام کنید. برای رفاه حال علاقه مندان عزیز، امکان ثبت نام به صورت اقساط (بدون نیاز به چک) فراهم است :

شهریه دوره مبلغ 3.500.000تومان است. نحوه ثبت نام به صورت کاملا اقساط می باشد و پرداخت مبلغ بالای همین صفحه به عنوان قسط اول در زمان ثبت نام الزامی است. پرداخت مابقی شهریه در چهارقسط به فاصله هر 45 روز پس از شروع دوره خواهد بود. ظرفیت ثبت نام به صورت اقساط در موسسه محدود است.

روش دوم: ثبت نام کارتی به صورت واریز شهریه به کارت 5054161012332213 بانک گردشگری به نام اقای حسین خانمحمدی می باشد. پس از واریز جهت هماهنگی با موسسه تماس بگیرید.

همچنین در صورت تمایل می توانید این دوره را با دریافت 10 درصد تخفیف ثبت نام نقدی از اینجا ثبت نام نمایید.

ثبت نام بهمراه دریافت تخفیف نقدی

فرآیند پس ازثبت نام تا شروع دوره:

پس از ثبت نام موفقیت آمیز، فراگیران می توانند رسید ثبت نام خود را تا 24 ساعت پس از ثبت نام در بخش سفارشات دریاقت نمایند. با توجه برگزاری کلاس ها به صورت مجازی آنلاین، نرم افزار و توضیحات لازم جهت استفاده از سامانه آموزش، توسط پشتیبان دوره قبل از شروع کلاس در اختیار فراگیران قرار می گیرد. برنامه آموزشی فراگیران نیز به صورت ماهانه در سایت آتالند بخش برنامه کلاس ها برای عزیزان قرار می گیرد.

همچنین در روز اول دوره، برای فراگیران عزیز جلسه معارفه و پاسخ گویی به سوالات فراگیران در نظر گرفته شده است. در این جلسه، علاوه بر توضیحات دوره و ۀزمون ها، منابع آزمون جامع به فراگیران معرفی می شود.

ارتباط با ما:

علاوه بر شماره تلفن موسسه، می توانید از طریق تماس و یا تلگرام آموزش با شماره 09197667725 با ما در تماس باشید .

- چرا این دوره را در آتالند بگذرانم؟

- مدارک لازم :

مدارک زیر را اسکن نموده و در پروفایل خود در بخش ارسال مدارک بارگذاری کنید :

 • صفحات شناسنامه
 • پشت و روی کارت ملی
 • مدرک تحصیلی حداقل لیسانس
 • دو قطعه عکس 4*3

درآمد یک راهنمای تور

درآمد یک راهنمای تور از عوامل متعددی ناشی می شود که برای نمونه می توان به تسلط بر زبان های خارجی، تجربه کار، اطلاعات جاذبه های گردشگری و نحوه مدیریت تور و عواملی از این دست اشاره کرد. مصوب دستمزد یک راهنما در سال 1400برای هر روز (در تور) مبلغ حداقل 630 هزار تومان می باشد که این مبلغ با توجه به توانایی های اشاره شده و میزان دشواری یا آسانی تور متغیر است. همچنین راهنمایان علاوه بر دستمزد روزانه که از همکاری با تورگردان و آژانس ها حاصل می شود، از همکاری با مجموعه های فروشگاهی و بازدیدهای خارج ازبرنامه تور نیز درآمد کسب می کنند.

بنابراین می توان گفت فراگیرنی دوره تور لیدری با اولین تور 5 روزه ای که برگزار می کند می تواند تمامی هزینه های دوره راهنمای تور خود را پوشش دهد و شهریه دوره در واقع هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای آینده است.

- شرایط اختصاصی دوره راهنمای تور :

1- دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی

2- غیبت بیش از 1/4 در هر کدام از کلاس ها مجاز نیست و فراگیر متعهد به شرکت در کلاس ها است.در صورتی که فراگیر در یک یا چند درس از دوره مربوطه غیبت کامل داشته باشد، برای حضور مجدد در کلاس، ملزم به ثبت نام و پرداخت شهریه کلاس مربوطه می باشد.

3-شهریه پرداخت شده در صورت انصراف دانشجو تا 14 روز قبل از شروع دوره با کسر 10% و 8 روز مانده به شروع دوره با کسر 30% و 3 روز مانده به شروع دوره با کسر 50% ، قابل بازگشت خواهد بود. انصراف دانشجو پس از برگزاری جلسه اول دوره امکان پذیر نخواهد بود .در صورت ثبت نام اقساط، مبلغ جریمه مطابق شرایط فوق و از کل مبلغ شهریه فراگیر محاسبه خواهد شد.

برای مطالعه مطالب بیشتر در خصوص دوره ها، بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

همه چیز درباره دوره تورلیدری (راهنمای تور) در آتالند

بهترین کتاب های راهنمای سفر

 • ارائه آنلاین خدمات آموزشی ( به جز کلاس های حضوری) از طریق سایت آتالند فراهم شده است

دوره های مشابه