دوره آموزشی تور یزد

مدت دوره:
دو روز و سه شب 
مهلت ثبت نام:
1396/09/01 
زمان برگزاری:
1396/9/8 
شهریه :
2,450,000 ریال
قسط اول :
0% 
محل برگزاری:
بازدید از شهر یزد، میبد، اردکان و نایین 

به اطلاع فراگیران دوره تورلیدری ورودی مرداد 96 می رساند ، تورآموزشی یزد با شرایط و ویژگی های ذیل برگزار می گردد :

- مدت تور : دو روز و سه شب

- تاریخ تور: 1396/9/8

- زمان رفت : روز چهارشنبه 8 اذر 1396 ساعت 20:00
زمان برگشت(پیاده شدن در مبدأ) : جمعه 10 آذرساعت 23 الی 24

- محل حرکت : ورودی ایستگاه مترو در داخل پایانه جنوب

- خدمات تور :

ترانسفر بین شهري و داخل شهر با استفاده از اتوبوس توریستی مناسب (ترجیحاً 30 و در صورت استقبال دانشجویان 40 نفره) + یک شب اقامت در هتل سنتی ، دو وعده صبحانه، دو وعده ناهار ، یک وعده شام ، پرداخت ورودیه، راهنما + جوایز پایان سفر به بهترین گروه های عمل کننده (گفتنی است کلیۀ اقدامات ساری و جاری در سفر، از قبل نوشته شده و به گروه های شرکت کننده در سفر تقدیم و اینکه قرار است شرکت کنندگان با شایستگی و کار گروهی مسئولیت خود را به انجام برسانند). خواهشمند است قبل از ثبت نام فایل اقدامات را از بخش دانلودهای سایت دانلود کرده و حتما مطالعه کنید.


پک غذایی:صبحانه - تخم مرغ آب پز ، مربا ،کره، پنیر ، آش، نیمرو، شیر و چاي - ، ناهار و شام ، به انتخاب عزیزان : قیمه یزدي و یا زرشک پلو با مرغ ، پلوجوجه یا پلو کوبیده ، شام پیتزا و یا خوراك کوبیده و یا مرغ و یا آش شولی - . ضمنا شام شب اول بعهده همسفران خواهد بود ) توصیه میشود به جهت وحدت رویه همگان سالاد الویه همراه داشته باشد (

برخی پیش بینی ها و تمهیدات لازم در این سفر :

همراه داشتن لباس مناسب فصل، وسایل شخصی از جمله قاشق و لیوان ،فلاسک چاي و ... کفش مناسب جهت پیاده روي روزانه ، بالا رفتن از تپه و کمی هم کوه پیمایی ) نه کوه نوردي ( کلاه ، عینک و کرم ضد آفتاب دفترچه یادداشت، و در صورت تمایل دوربین و ملزومات مربوطه ضمناّ با توجه به محدودیت وقت به اطلاع آن دسته از عزیزانی که مترصد عکاسی از آثار هستند می رساند از آنجایی که فرصتی براي تخصیص وقت جهت خرید ملزومات دوربین و یا تخلیه مموري کارت در کافی نت و... نیست پیشنهاد می شود همسفران محترم قبلاّ پیش بینی هاي لازم را در این مورد و موارد مشابه مبذول فرمایند . فایل مراکز مورد بازدید مشتمل بر تصویر سایت هاي همراه با توضیحات ) میبد، یزد، اردکان و نائین ( قبل از سفر تقدیم خواهد شد.


در صورتی که تعداد ثبت نام کنندگان این برنامه به حد نصاب کافی نرسد برنامه از طرف موسسه کنسل خواهد شد و به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

- شرکت کنندگان: فراگیران دوره تورلیدری ورودی مرداد 96 می توانند در این تور شرکت نمایند.

- ویژگی ها: تمامی مراحل تور توسط فراگیران دوره تورلیدری با راهنمایی اساتید دوره انجام می شود. همچنین توضیحاتی در رابطه با اماکن تاریخی ارائه می گردد .

- نحوه ثبت نام : با کلیک بر روی دکمه ثبت نام در بالای صفحه می توانید بصورت آنلاین ثبت نام نمایید .

دوره های مشابه