مدیر فنی-ویژه فارغ التحصیلان جهانگردی

مدت دوره:
90 ذقیقه آزمون 
مهلت ثبت نام:
1401/05/21 
زمان برگزاری:
1401/8/27 
شهریه :
2,600,000 ریال
قسط اول :
20% 
محل برگزاری:
بدون نیاز به شرکت در کلاس 
2,080,000 ریال
2,600,000 ریال

دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی ویژه فارغ التحصیلان رشته های گردشگری

شروع ثبت نام برای شرکت در آزمون جامع آبان/آذر 1401

دوره مدیر فنی بند ب ویژه جهانگردی، مختص فارغ التحصیلان رشته های گردشگری در نظر گرفته شده که علاقه مند به دریافت گواهی دوره مدیر فنی بند ب می باشند. این فراگیران نیازی به شرکت در کلاس های مدیر فنی بند ب ندارند و می توانند صرفاً با شرکت در آزمون جامع و آزمون مصاحبه زبان انگلیسی گواهی مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی را دریافت نمایند.

آزمون ها :

آزمون جامع: در ماه های بهمن و مرداد هر سال بصورت یکپارچه و متمرکز توسط وزارت میراث فرهنگی برگزار می گردد . اطلاعیه زمان ثبت نام و برگزاری آزمون، از طریق بخش اخبار آموزش سایت آتالند اعلام می شود.

آزمون مصاحبه: در دوره های مشخص بین آزمون های جامع و در زمان تعیین شده از سوی وزارت میراث فرهنگی برگزار می شود .اطلاعیه زمان ثبت نام و برگزاری آزمون، از طریق بخش اخبار آموزش سایت آتالند اعلام می شود.

دروس آزمون جامع دوره مدیر فنی ویژه فارغ التحصیلان گردشگری

ردیف

عنوان دروس آزمون جامع مدیر فنی بند ب

1

شناخت صنعت گردشگری

2

بازاریابی گردشگری

3

شناسایی مسیرهای گردشگری

4

قوانین و مقررات حقوقی گردشگری

5

برنامه ریزی و سرپرستی گشت ها

6

زبان انگلیسی تخصصی

مدارک لازم جهت گرفتن مدرک

· کپی از تمام صفحات شناسنامه

· کپی کارت ملی

· کپی مدرک تحصیلی (حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی رشته های مرتبط با گردشگری )

. 2قطعه عکس پرسنلی 3*4

گواهی دوره مدیریت فنی بند ب :

با گواهینامه متعبر از : از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری .

توجه: این گواهی قابل ترجمه و استفاده در کشورهای دیگر نیز می باشد .

شهریه دوره(مدیریت فنی بند ب ):

با توجه به اینکه فراگیران دوره مدیر فنی بند ب ویژه فارغ التحصیلان نیازی به حضور در کلاس های آموزشی ندارند توصیه می شود جهت تسریع در انجام امور آموزشی ثبت نام خود هر چه زودتر انجام دهند تا بتوانند در مصاحبه های زبان شرکت کرده و پرونده آموزشی خود را در کوتاه ترین زمان تکمیل نمایند.

منابع آزمون و نمونه سوال دوره مدیر فنی:

لیست منابع و دروس آزمون جامع را از اینجا دریافت نمایید. همچنین با توجه به ارائه نمونه سوالات تالیفی از منابع آزمون ، آتالند بیشترین تعداد شرکت کننده و قبولی را در آزمون های جامع کشوری دارد.دپارتمان آموزش آتالند، با تهیه و تدوین نمونه سوالات و جزوات آموزشی به روز رسانی شده برای دوره های آموزشی خود با محوریت آزمون های جامع، سعی در ارتقای کیفیت فعالیت های حوزه گردشگری و نیز ارائه خدمات آموزشی با ارزش علمی معتبر را دارد.


نحوه ثبت نام :

□ ثبت نام آنلاین :

روش اول: با کلیک بر روی دکمه ثبت نام در بالای همین صفحه، ضمن عضویت در سایت از تخفیف ویژه ثبت نام آنلاین برخوردار شوید. در ضمن با عضویت در سایت کلیه برنامه های آموزشی و نمرات را از طریق نام کاربری دریافت خواهید نمود .

روش دوم: واریز شهریه ثبت نام به شماره کارت 5054161012332213 بانک گردشگری به نام آقای حسین خان محمدی وتماس با شرکت جهت تکمیل ثبت نام

تلفن:

021-91014135

روش سوم: می توانید از طریق تماس و یا تلگرام آموزش با شماره 09197667725 با ما در تماس باشید .

شرایط اختصاصی :

1. شرط صدور گواهینامه پایان دوره از وزارت میراث فرهنگی، ارائه مدرک حداقل کارشناسی در رشته های مرتبط با گردشگری (مدیریت جهانگردی، جغرافیا و برنامه ریزی توریسم) است.

2. نمره قبولی برای هر درس 12 است که الزامی خواهد بود .

3.دانشجویان دوره کارشناسی گردشگری در ترم اخر می توانند با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در ترم اخر ثبت نام نمایند و گواهی آنان پس ازارائه مدرک فارغ التحصیلی صادر می شود.

4.دانشجویان کارشناسی ارشد گردشگری در هر ترمی می توانند در آزمون شرکت نمایند و گواهی آنان پس از ارائه مدرک فارغ التحصیلی صادر خواهد شد.

5.بعد از ثبت نام، امکان انصراف از دوره وجود ندارد و فراگیر می تواند سه دوره متوالی در آزمون جامع شرکت کند.

6. پیگیری کلیه امور مربوط به ثبت نام، زمان و مکان برگزاری آزمون ها ، شرایط قبولی و ارائه مدرک تحصیلی مرتبط بر عهده فراگیر است.

درباره حرفه تورگردانی

برای تصدی مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی آشنایی با فعالیت عمده آنان الزامی است.

تور گردانی کسب و کاری است که خدماتی نظیر حمل و نقل، اقامت، تغذیه و ... را در بسته های سفر ترکیب می کند و از طریق کانال های توزیع به مشتریان عرضه می کند. اصطلاح تور گردان و عمده فروش تور معمولا به جای یک دیگر نیز به کار می روند.

تور گردانان فعالیت برنامه ریزی، عقد قرارداد، هماهنگی، رزرو و اجرای تور ها را بر عهده دارند. تور ها از طریق بروشور، اینترنت و سایر ابزارهای توزیع به مشتریان معرفی و برای فروش ارائه می شوند. فروش آن ها به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم (از طریق خرده فروشان) که همان آژانس های خدمات مسافرتی هستند، انجام می شود.

فعالیت تورگردان هم برای مشتریان و هم برای عرضه کنندگان خدمات گردشگری دارای مزیت است.. خرید تور برای مشتریان به لحاظ قیمتی به صرفه است چراکه قیمت آن نسبت به قیمت تمام شده توری که خود مسافران تدارک ببینندکمتر است؛ همچنین دسترسی به اطلاعات گردشگری از طریق بروشور های تورگردانان راحت تر است. از طرفی تورگردانان برای عرضه کنندگانی مانند هتل ها، ایرلاین ها و ... نیز در بازاریابی محصولاتشان یاری می رسانند تا فروش مقدار معینی از محصولشان را تضمین کنند.

دوره های مشابه