تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر

مقصد تور:
كوش آداسی
مدت تور:
7 شب و 8 روز
هواپیمایی :
هواپیمایی قشم ایر
تاریخ تور:
22,500,000 ریال
تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر

نرخ تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر

  نرخ کل تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر به ازای هر نفر
هتل محل اقامت تور کوش آداسی با پرواز قشم ایراتاق دو تخته (ریال)اتاق یک تخته (ریال)کودک با تخت (ریال)کودک بدون تخت (ریال)
Belmare 4* ALL
Arora 4* ALL
Aria Claros 5* ALL
Ramada Resort 5* ALL
Pine Bay Holiday 5* ALL
Aqua Fantasy 5* ALL
 • خدمات تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر

  • بلیط رفت و برگشت
  • بیمه مسافرتی
  • صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • ناهار
  • گشت شهری
  • شام
  • اقامت در هتل
 • زمان پرواز تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر

  • ساعت پرواز رفت: 17:30/ ساعت پرواز برگشت: 20:30
 • مدارک تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر

  • پاسپورت با اعتبار 7ماهه
 • شرايط تور کوش آداسی با پرواز قشم ایر

  • Check in ساعت 14:00
  • Check out ساعت 12:00

توضیحات:

شهر تاریخی افسوس

از شهرهای مهم تمدن روم باستان شهر اِفسوس در آسیای صغیر می باشد. این شهر که در کناره رود مندرس کوچک و سواحل دریای اژه قرار گرفته است .این روزها به زبان ترکی اِفس نامیده می شود آثار باقی مانده از این شهر از لحاظ تاریخی جایگاه و ارزش ویژه ای دارد. شهر قدیمی و تاریخی افسوس قدمتش به 6000 سال قبل از میلاد مسیح (ع) می رسد و تا کنون اشیای باستانی و بناهای تاریخی زیادی از زمانهای مختلف حیات انسان از جمله دوره و زمان نوسنگی در آن کشف شده است . در آثار باستانی باقی مانده در این شهر بنای قدیمی کتابخانه ای دیده می شود . کتابخانه تقریبا در حدود سال ۱۲۵ میلادی بوسیله ژولیوس آکویلا سلسوس برای یادبود و خاطره پدرش ساخته شد به این نام کتابخانه سلسوس مشهور شده است.


خانه حضرت مریم در کوش آداسی

در بلندای کوه بلبل در 9 کیلومتری شهر افس خانه ای وجود دارد که منتسب به حضرت مریم می باشد.حضرت عیسی پیش از دستگیری، مادر خود را به دوست نزدیکش سنت جین سپرد او نیز برای جلوگیری از به آسیب رسیدن حضرت مریم او را از بیت المقدس به شهر افس که در آن زمان شهر پر جمعیت و شلوغی بود آورد.در آن زمان این شهر، شهر بت پرستان بود و او تصمیم گرفت به ترویج مسیحیت بپردازد و برای در امان ماندن حضرت مریم او را به مکانی دنج و خلوت برد.پناهگاه حضرت مریم کلبه ای جنگلی به سبک رومی شد که وی تا سن 101 سالگی در آن خانه زندگی کرد و در همین کوه به خاک سپرده شد.بعدها این خانه تبدیل به کلیسا شد که در آگوست هر سال مراسم یادبودی برای حضرت مریم در آن برگزار می گردد.در خروجی این ساختمان چشمه ای به نام حضرت مریم وجود دارد که دارای آب شوری است و برای تبرک استفاده می شود.مسافران در سفر به این شهر از این خانه جذاب دیدن کنند.

مسجد عیسی بیگ کوش آداسی

مسجد عیسی بیگ کوش آداسی مربوط به دوره سلجوقیان است و در سال 1375 به فرمان آیدین اوغلو عیسی بیگ ساخته شد. در این مسجد از لحاظ معماری نشانه های گذر از دوران سلجوقی به عثمانی دیده می شود.این مسجد دارای دو گنبد و یک مناره می باشد و از موادی مثل سنگ، آجر و مرمر درست شده است .نقشه مسجد بر اساس مسجد جامع دمشق می باشد.مسجد دارای دو ورودی اصلی شرقی و غربی است که دیواره های غربی منقش به کتیبه و اشکال هندسی می باشند و با مرمر پوشیده شده اند در حالی که نمای قسمت های باقی مانده از سنگ است.در قرن نوزدهم از این مسجد به عنوان کاروانسرا استفاده می شده است.مسافران می توانند با بازدید از این مسجد از زیبایی های معماری آن لذت ببرند.

کوه اصحاب کهف در افه سوس کوش آداسی

کوه هاي شمال افه سوس، جايي است که مي گويند اصحاب کهف درون غاری در دامنه کوه نزديک به دويست سال به خواب رفته اند.در قرن سوم، هفت جوان طرفدار عيسي که نمي توانستند دين خود را بر امپراتور داسيوس آشکار کنند،به کوه پانايير فرار و در این غار پناه گرفته و به خواب میروند و پس از سال ها که از خواب برمیخیزند برای خرید غذا به شهر رفته و متوجه این اتفاق می شوند و پس از آگاهی مردم از این موضوع دوباره به غار بازگشته و در همین غار چشم از جهان فرو می بندد.از قرن پنجم به بعد این غار مرکز ديني و زيارتگاه می شود.مسافران می توانند از این پارک دیدن کنند.


حمل و نقل عمومی

فرودگاه ازمیر نزدیکترین فرودگاه است که نود کیلومتر تا شهر فاصله دارد.حمل و نقل عمومي در کوش آداسی با تاكسيهاي ون اشتراكی و تاكسي اختصاصي صورت می گیرد. هزینه کرایه تاكسيها تقریبا گران است. نرخ اوليه ورود در تاكسي متر تقریبا 2 دلار است و بعد از طي کردن مسيری حدود 10 كيلومتر تقریبا 20 تا 30 دلار باید پرداخت کرد. تاكسي ها تنها به صورت اختصاصي قصد سوار کردن مسافر را دارند .
بقیه تاکسی ها تاكسيهاي ون می باشند كه به نام دل موش در شهر مارماریس ناميده مي شوند و گنجایش 10 سرنشين را دارد و مورد استفاده مسافران به صورت اشتراكي قرار مي گيرند. اين تاكسي ها در خطوط مخصوص و مشخصي حركت مي نمايند و قیمت كرايه آنها ثابت است و هر نفر 1.5 لير جديد است. اين اتومبیل ها در طول مسير خود ايستگاه ندارند و بنابه خواسته مسافر توقف مي نمايند. يكسري اتوبوس طي خطوطي ثابت در اين شهر وجود دارد كه با هزينه کرایه مناسب مسافران را به مقصد ازمير مي رسانند.سایر تورهای كوش آداسی

/ جهان / ترکیه / كوش آداسی / تور كوش آداسی / کوش آداسی با پرواز قشم ایر