تور اکراین، کیف

کیف
  تعداد اتاق ها
1
0
0
تور اکراین، کیف

رزرو تور کیف

جهت رزرو تور کیف می توانید در قسمت بالا ، تاریخ مورد نظر را وارد نمایید، سپس کمی صبر کنید تا نتایج نشان داده شود و تور مورد نظر خود را با توجه به زمان پرواز و هتل، انتخاب کنید ، در مرحله بعد اسامی مسافران تور کیف را وارد نمایید. همچنین جهت دیدن جزییات اتاق های هتل و یا پرواز می توانید روی کلمه جزییات کلیک کنید. قیمت تور کیف بصورت آنلاین نمایش داده می شود و ممکن است قیمت های متفاوتی در هر لحظه مشاهده کنید.

زمان مناسب برای تور کیف

اوکراین دارای آب و هوای معتدل قاره ای است، در سواحل جنوبی کریمه شرایط آب و هوایی مدیترانه ای وجود دارد. بارش باران در نقاط مختلف اوکراین متفاوت است، بطوری که بیشترین میزان بارش در شمال و غرب این کشور صورت می گیرد و کمترین میزان بارش در شرق و جنوب شرقی است. کی یف پایتخت کشور اواکرین و بزرگترین شهر آن بوده و در شمال آن قرار دارد. اواخر فصل بهار و تابستان زمان مناسبی برای تور کیف است.

مدارک لازم برای تور کیف

اصل پاسپورت با 6 ماه اعتبار حتی برای نوزادان، 2 قطعه عکس 4*3، گواهی اشتغال به کار، لیست بیمه و دعوتنامه مدارکی هستند که در سفر با تور کیف لازم است.

لوازم مورد نیاز تور کیف

هنگام سفر با تور کیف مطمئن شوید که تمام مدارک مربوط به سفر مانند پاسپورت، بلیط، واچر هتل، مدارک شناسایی و ... همراهتان است. اگر داروی خاصی مصرف میکنید با داشتن مجوز پزشکی میتوانید آن را ببرید. در فصل سرد لباس گرم به همراه داشته باشید البته در نظر بگیرید که از خریدهایی که آنجا انجام میدهید نیز میتوانید استفاده کنید. در تابستان کفش و لباس راحتی را فراموش نکنید.

گشت های پیشنهادی تور کیف

در تور کیف یکی از جاذبه های مهم شهر کیف، پارک ملی کارپاتیان (Carpathian National Park) است که مکان مناسبی برای تفریح و گشت و گذار در طبیعت به شمار می رود. اگر در فصل سرد سال به کیف سفر میکنید و به اسکی علاقه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا سری به پیست هیجان انگیز «ویشگورا» بزنید. باغ ملی گیاه شناسی با 13000 گونه گیاهی، کلیسای جامع پانتلیمون با معماری چشم گیر و پارک وسیع و زیبایی که در اطرافش قرار گرفته، عمارت شخصی یانوکوویچ ساختمانی مجلل با معماری منحصر به فرد و باغ و دریاچه ای زیبا، موزه ملی چرنوویل، پارک آبی ژوراسیک، قلعه لوتسک متعلق به قرن 14 میلادی، کاخ وورونتسوف که در پارک ملی «آلپوکا» واقع شده و تونل عشق برخی از مکان هایی هستند که میتوانید از آنها دیدن کنید.

ترانسفر در تور کیف

کی یف از سیستم متروی گسترده ای بهره می برد که معمولاً نیازهای سفر شما را در تمام سطح این شهر برطرف می کند. در سطح شهر اتوبوس هایی برای حمل و نقل عمومی قرار داده شده اند اما علاوه بر قیمت بالاتر، خیلی از آن ها فرسوده و قدیمی هستند؛ به همین دلیل بهترین گزینه مسافران تور کیف همان مترو است.

خرید در تور کیف

اگر مسافر تور کیف هستید بهتر است در کیف خرید نکنید زیرا قیمت ها در این شهر نسبت به سایر شهرها گرانتر است و به غیر از خریدهای غیر ضروری در این شهر توصیه نمی شود.

غذا و رستوران در کیف

در اطراف رودخانه دنیپر رستوران های بسیاری وجود دارد که میتوانید برای خوردن غذاهای اوکراینی به آنجا بروید. اگر به خوردن غذاهای اوکراینی نیز علاقه ندارید میتوانید به رستوران های بین المللی، فرانسوی و یا خاورمیانه ای بروید.

هتل های تور کیف

رودخانه دنیپر از بین شهر کیف عبور کرده و شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می کند و بیشتر هتل های 5 ستاره شهر در اطراف این رودخانه قرار دارند پس برای تور کیف میتوانید هتل های این بخش از شهر را انتخاب کنید.

.
سایر تورهای کیف

/ جهان / اکراین / کیف / تور کیف / اکراین، کیف