تور استرالیا، سیدنی

سیدنی
  تعداد اتاق ها
1
0
0
تور استرالیا، سیدنی

رزرو تور سیدنی

جهت رزرو تور سیدنی می توانید در قسمت بالا ، تاریخ مورد نظر را وارد نمایید، سپس کمی صبر کنید تا نتایج نشان داده شود و تور مورد نظر خود را با توجه به زمان پرواز و هتل، انتخاب کنید ، در مرحله بعد اسامی مسافران تور سیدنی را وارد نمایید. همچنین جهت دیدن جزییات اتاق های هتل و یا پرواز می توانید روی کلمه جزییات کلیک نمایید. قیمت تور سیدنی بصورت آنلاین نمایش داده می شود و ممکن است قیمت های متفاوتی در هر لحظه مشاهده کنید.

زمان مناسب برای تور سیدنی

سیدنی در بیشتر سال آب و هوای گرمی دارد به طوری که زمستان های این شهر نیز خیلی سخت نیستند و کمتر برف می بارد. زمان مناسب برای تور سیدنی از اواخر سپتامبرتا اوایل دسامبر و همچنین از اواخر فوریه تا آوریل است که سیدنی هوای خوبی داشته و ازدحام توریست نیز کمتر است.

مدارک لازم برای تور سیدنی

برای تور سیدنی ترجمه رسمی مدارک شناسایی، مدارک مالی و مدارک شغلی با مهر دادگستری و مدارک شغلی لازم است.

لوازم مورد نیاز برای تور سیدنی

سیدنی در بیشتر روزهای سال آفتابی است بنابراین اگر پوست حساسی دارید حتما ضد آفتاب به همراه داشته باشید. در زمستان اگرچه هوا در طول روز خیلی سرد نیست اما شب ها دما تا حد یخ زدگی پایین می آید پس لباس گرم همراهتان باشد.

گشت های پیشنهادی تور سیدنی

سیدنی یکی از توریستی ترین شهرهای دنیاست و برای مسافران تور سیدنی جاذبه های بسیاری برای بازدید دارد. خانه اپرا که یکی از خاص ترین بناهای سمبلیک و شاهکارهای معماری دنیاست، پل بندرگاه که پنجمین پل قوسی در دنیاست، موزه هنر ان اس دبلیو، منطقه راکس که بافت تاریخی سیدنی را تشکیل داده، باغ های گیاهی رویال، باغ وحش تارونگا، بندرگاه واتسون و بندر گاه دارلینگ از مکان های دیدنی شهر سیدنی است. همچنین سیدنی سواحل بسیار زیبایی دارد که نباید دیدنشان را از دست داد. بازدید از آکواریوم سی لایف را نیز در برنامه تور سیدنی خود جای دهید.

ترانسفر در تور سیدنی

سیدنی سیستم حمل و نقل بسیار گسترده ای دارد که قطار، اتوبوس، اتوبوس های ویژه، کشتی، تراموای و مترو را شامل می شود. سیدنی، شهر نسبتاً امنی است اما بعضی نقاط به خصوص خیابان های جورج، راکس و آکسفورد نیمه شب ها امن نیستند. ایستگاه های کوچک حومه شهر نیز بعد از ساعت ۲۱ خلوت هستند و تاکسی ها برای سوار کردن مسافر در آنها توقف نمی کنند. همچنین، سالن فرودگاه ها بعد از آخرین پرواز شب تعطیل و صبح باز می شوند.

خرید در تور سیدنی

برای خرید سوغات در تور سیدنی میتوانید اجناسی مانند شکلات، پوشاک، زیرلیوانی، مجسمه کانگورو، صنایع دستی چوبی، بافتنی و سفال را خریداری نمایید. مرکز خرید وست فیلد،مرکز خرید مارکت سیتی و مرکز حراجی بیرکن هد از مراکز خرید خوب این شهر هستند. اگر به بازارهای سنتی علاقه دارید به بازارچه بالمین سری بزنید. معروفترین خیابان خرید سیدنی هم خیابان پیت است که کلی مغازه و فروشگاه برند و غیر برند دارد. استرند آرکید و ساختمان کوئین ویکتوریا نیز از مراکز خریدی هستند که میتوانید بهترین برندها را از آنها تهیه کنید.

غذا و رستوران در تور سیدنی

ماهی و سیب زمینی سرخ کرده، وِجِمایت، نان دمپر، پاستا، میگوی کبابی، کتلت، خوراک اسکواید، مافین بادام، شکلات وایلت کرامبل و دسر میوه پاولوا از معروفترین غذاهای سیدنی است که در تور سیدنی میتوانید آنها را امتحان کنید. تمامی بندرگاه دارلینگ و همچنین شرق اسکله سیر کولار در مرکز سیدنی، خیابان های ویکتوریا، کرون و خیابان کینگ در مرکز ایستگاه راه آهن، پر از رستوران است و اکثر مغازه ها و فروشگاه ها کارت های اعتباری ویزا و مستر کارت قبول می کنند.

هتل های تور سیدنی

برای انتخاب هتل در تور سیدنی توجه داشته باشید که در محله تجاری مرکزی، تقریباً در انتهای جنوبی هی مارکت یا در فاصله کمی از شهر، در شمال سیدنی یا ساحل شمالی، هتل های با قیمت متوسط قرار دارند. گران ترین هتل ها نیز در محله تجاری مرکزی، راکس و بندرگاه دارلینگ هستند. هتل های ارزان نیزدر نیمه جنوبی محله تجاری مرکزی شهر و هی مارکت (Haymarket)، گلب (Glebe) و کینگ کراس (King Cross)، حومه های شرقی از جمله سواحل بوندی، کوجی و سواحل شمالی از جمله ساحل منلی قرار دارند.


سایر تورهای سیدنی

/ جهان / استرالیا / سیدنی / تور سیدنی / استرالیا، سیدنی