کلن

کلن :

كلن يك شهر زيبا و هيجان‌انگيز با كليساي جامع فوق‌العاده‌اش است. همچنين ساختمان‌هاي قرون وسطايي آثار رومي، موزه‌هاي در سطح جهاني از آن جمله هستند

پيش روي در كنار سواحل راين (Rhine) و احاطه شدن توسط مناظر زيباي دهكده‌ها و روستاها و قلعه‌هاي احساسات‌برانگيز و تپه‌هايي با سرازيري‌هاي تند پوشيده شده از درختان و تاكستان‌هاي تراس‌دار، از جمله مناظر و جاذبه‌هاي ديدني كلن است. West Philia پايتخت فرهنگي و شهر بزرگي از مبدأ سرزمين راين است.

برج‌هاي دوقلوي كليساي جامع با سبك معماري گوتيك در قرن سيزدهم داراي شيشه‌هاي رنگي مجللي بود و بر شهرهايي كه تا خط افق ديده مي‌شوند تسلط داشت.
 
موسيقي و ديگر دسته‌بندي محل‌ها، همه در ساختن شهر پرتب و تاب واقعي كلن كمك مي‌كنند.

نمایشگاه:

مشهورترين و بزرگترين نمايشگاه تجاري موسيقي، پاپ كم (Pop Komm) به همراه يك فستيوال موسيقي بزرگ در اين مكان هرساله برگزار مي‌شود. صحنه‌هاي هنري در صدها تالار به نمايش در مي‌آيد و نمايشگاه هنري «Ortclogne» از سرتاسر دنيا سازماندهي مي‌شود.
 
تاريخ ثبت شده نمايشگاه كلن، به دوره رومي برمي‌گردد و موزه‌هاي شهرها با گنجينه‌هاي باستان‌شناسي غني شده‌اند.
 
جاذبه های دیدنی کلن:
 
بن محل تولد بتهون، يك شهر با روح و دلپذير و داراي رستوران‌هاي محلي عالي است.
 
كوه‌ها در جنوب بن قرار دارند. در سرزمين افسانه‌هاي آلمان و يك محل مشهور توريستي با بهترين امكانات ورزش‌هاي زمستاني واقع شده است.
 
جنگل Teito burge در شمال يك مكان معروف گردشگري واقع شده است.
 
قلمرو استان Rhinland شامل زيباترين امتداد ديدني رودخانه راين است.
 
اين سرزمين افسانه‌اي آلماني Lungenlied است. تپه‌هاي Lorelei كه طنين زيباي اوزشان، دريانوردان را به گودال‌هاي آبي منحرف مي‌ند، شهر سفيد و ديدني چسبيده به سخره‌هاي تماشايي و دامنه‌اي پوشيده از درختان مو، قلعه خراب شده افسانه پري روي صخره های كناري.
 
 
‎ +۹۸-۲۱-۸۸۰۱۵۱۸۳