درباره اعتبار

 

 با عضویت و خرید از آتالند از مزایای اعتباری برخوردار شوید:

اعتبار چیست؟

اعتبار حاصل تعامل و خرید از سایت می باشد که از طرق ذیل بصورت ریالی عاید مشتری می شود. مشتریان می توانند اعتبار ریالی کسب شده را به تناوب در وب سایت آتالند بدست آورده و با خرید خدمات خرج نمایند.

اعتبار حاصل از خرید:

 

به ازای هر بار خرید از سایت، درصدی از مبلغ خرید به عنوان اعتبار به حساب مشتری اضافه شده و ذخیره می گردد.این اعتبار شامل همه خریدهای صورت گرفته از بخش های مختلف سایت می باشد به عنوان مثال به ازای هر بار خرید انجام گرفته از خدمات تور، هتل، بلیط، ویزا، دوره های آموزشی توریسم کالاهای موجود در فروشگاه آتالند و ... درصدی از مبلغ کل خرید به اعتبار مشتری اضافه می گردد.

اعتبار حاصل از پیشنهاد مشتریان:

 

آتالند از پیشنهاد ها و راهکارهای مشتریان با کمال میل استقبال نموده و علاقه مند است پیشنهادهای مشتریان را در بهبود امور به کار گیرد. لذا در صورت کاربردی بودن پیشنهادات مشتریان، به نشانه تقدیر به اعتبار آنان افزوده خواهد شد.

اعتبار حاصل از شارژ بانکی:

 

اعضای محترم سایت می توانند بصورت آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب اعتبار خود را شارژ نمایند و در مواقع لزوم و با صلاحدید خود اعتبار مذکور را با خرید از آتالند خرج نمایند. در صورت درخواست مشتریان این اعتبار قابل استرداد می باشد.