کرمانشاه

سفر به استان کرمانشاه

استان کرمانشاه یکی از استان های کردنشین در حاشیه غربی ایران است که علی رغم وسعت نه چندان پهناورش، شگفتیهای بسیاری را در خود جای داده است. این استان از نظر آب و هوایی بسیار تنوع دارد و دارای چهار فصل در یک زمان است. برای نمونه زمانیکه قصر شیرین آب و هوای گرم دارد، سنقر و پاوه سرد هستند و اسلام آباد غرب آب و هوای معتدل دارد. اگر قصد مسافرت هوایی را به این استان دارید، فرودگاه کرمانشاه به شهرهای تهران، مشهد و عسلویه پرواز مستقیم دارد و از طریق زمینی نیز از کردستان، همدان، لرستان، ایلام و از کشور عراق امکان دسترسی دارد.

هتل های استان کرمانشاه

شهر کرمانشاه به عنوان مرکز استان کرمانشاه و به دلیل در بر داشتن قسمت اعظم جاذبه ها و اماکن مهم این استان بیشترین حجم مسافران را داراست و به همین دلیل هتل های استان کرمانشاه در این شهر متمرکز شده اند. بسیاری از این هتل ها در نزدیکی اماکن و جاذبه های مهم قرار دارند و به راحتی میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. اما بهتر است قبل از سفر هتل مورد نظرتان را از نظر محل قرارگیری و امکانات و هزینه هایی که دارد در قسمت مربوط به هتل های کرمانشاه بررسی کنید.

تورهای استان کرمانشاه

معمولا تورهای خاصی به مقصد کرمانشاه انجام نمیشود و اگر قصد سفر به این استان تماشایی را دارید میتوانید از راه هوایی یا زمینی سفر کرده و هتل موردنظرتان را نیز قبل از سفر رزرو کنید.

دیدنی های استان کرمانشاه

وقتی به استان کرمانشاه سفر میکنید با جذاب ترین، کم نظیرترین و کهن ترین میراث های فرهنگی، باستانی و اسلامی مواجه میشوید که در همه جای این استان پراکنده شده اند. کاروانسراها، کاخ ها، حمام های تاریخی و اماکن مذهبی بسیاری که این استان را به مقصدی هیجان انگیز برای سفر تبدیل کرده است. قبل از سفر با دیدنی های جذاب این استان آشنا شوید.

/ ایران / کرمانشاه