اصفهان

سفر به استان اصفهان

استان اصفهان که در مرکز ایران قرار دارد و مرکز آن شهر اصفهان است از شرق با استان های یزد و خراسان جنوبی، از شمال با استان های سمنان، قم، مرکزی، از غرب با استانهای لرستان و چهارمحال و بختیاری و از جنوب با استان های کهکیلویه و بویراحمد و فارس همسایه است. اگر قصد سفر به استان اصفهان را دارید اتوبوسهای مسافربری از شهرهای مختلف ایران به اصفهان، کاشان و سایر شهرهای استان اصفهان، مسافر جابجا میکنند. همچنین با قطار نیز میتوانید وارد استان اصفهان شوید. همچنین فرودگاه بین المللی اصفهان و فرودگاه شهید بهشتی نیز امکان دسترسی به این استان را فراهم میکنند. شما با اتومبیل نیز میتوانید وارد این استان بشوید. از نظر آب و هوایی نیز استان اصفهان هوایی متعدل و خشک دارد و در واقع فصل های چهارگانه منظمی داشته و آغاز و پایان هر فصل نیز به خوبی در آن مشخص است. البته تابستانهای گرمی داشته و زمستانها نیز سرد و خشک است.

هتل های استان اصفهان

به هر کدام از شهرهای استان اصفهان که سفر کنید میتوانید هتلی را برای اقامت بیابید اما از آنجایی که شهر اصفهان مرکز این استان بوده و در واقع بزرگترین قطب توریستی آن است و گردشگران بسیاری به این شهر سفر میکنند بنابراین تمرکز بیشتر هتل ها در این شهر است. در قسمت هتل های استان اصفهان میتوانید اطلاعات کاملی از محل هتل ها در شهرهای مختلف داشته باشید.

تورهای استان اصفهان

تورهای استان اصفهان معمولا به مقصد کاشان، اصفهان و کویرهای مصر و مرنجاب برگزار میشود ولی برای سفر به سایر شهرها میتوانید هتل و پرواز را به شکل جداگانه رزروکنید و یا با وسیله شخصی به شهر مورد نظرتان سفر کنید. تورهای استان اصفهان را به صورت مداوم چک کنید تا تور مورد نظرتان را پیدا کنید.

دیدنی های استان اصفهان

در استان اصفهان به خاطر قرار گرفتن در منطقه بیابانی جاذبه های طبیعی نسبت به جاذبه های تاریخی کمتر است و بیشترین مکان های دیدنی استان اصفهان در شهرهای کاشان و اصفهان قرار دارند که قسمتی از مهمترین جاذبه های تاریخی ایران هستند. در قسمت دیدنی های استان اصفهان میتوانید با جاذبه های این استان بیشتر آشنا شوید.

/ ایران / اصفهان