هتل های البرز

هتل های البرز
 • البرز , کرج
  خيابان شهيد بهشتي، كوچه فروغي، ابتداي كوچه سليمي 
  1,700,000‏ ریال

  هتل مرمر کرج واقع در مرکز این شهر 35 کیلومترتا فرودگاه و 10 کیلومتر تا راه آهن فاصله دارد، از جمله امکانات این هتل می توان به رستوران، کافی شاپ، اشاره نمود، و برای افرادی که در مرکز شهر کا دارند می تواند هتل مناسبی باشد.

 • البرز , طالقان
  طالقان، شهرک طالقان، کمی بالاتر از دانشگاه پیام نور، منطقه کولج 
  1,500,000‏ ریال

  هتل کوروش طالقان واقع در شهر زیبا و خوش آب و هوای طالقان هتلی است مجهز و زیبا هم از لحاظ فضا های داخل و هم فضاهای خارجی. این هتل با دارا بودن سه نوع رستوران روباز، سنتی و معمولی و اجرای موسیقی زنده در ایام آخر هفته ( پنجشنبه ، جمعه) در فضای رستوران آرامش شایان توجهی برای میهمانان محترم ایجاد می نماید. همچنین وجود استخر، سونا بخار و جکوزی ، اینترنت رایگان در اتاقهاو چشم نداز زیبای طبیعت طالقان نیز می تواند رضایت خاطر را برای اقامت کنندگان فرآهم بیاورد.

 • البرز , طالقان
  روستای حسنجون و سیدآباد ، فاصله حدود5 کیلومتری طالقان 
  1,700,000‏ ریال

  هتل کوهستان سفید طالقان در یک روستای خوش آب و هوا و سرسبز با حیاط و محوطه ای زیبا دارای دو نوع آپارتمان یکخوابه و دوخوابه می باشد که این آپارتمان ها تراس نیز دارند که داخل تراس باربیکیوی زغالی نیز موجود می باشد.

 • البرز , کرج
  کرج-کیلومتر65 جاده چالوس 
  2,200,000‏ ریال

  هتل آزادي گچسر به جهت موقعيت خاص جغرافيايي خود همواره مورد توجه جهانگردان و گردشگران، سازمانها، شركتها و.... قرار داشته است. هتل آزادي گچسردر منطقه اي بسيار خوش آب و هوا واقع شده كه از شمال به استان مازندران، از جنوب به دهستان آسارا وكرج، از غرب به طالقان و از شرق به شمشك منتهي ميشود.ساختمان اين هتل در سال 1317 تاسيس گرديد و در سال 1320 با نام هتل گچسر از سوي بنياد پهلوي مورد بهره برداري قرار گرفت. در سال 1352 با انجام تغييراتي در ساختمان آن 20 باب اتاق به اتاق هاي آن افزوده شد. پس از انقلاب شكوهمند اسلامي اين هتل تحت پوشش شركت هتلهاي بين المللي پارسيان وابسته به سازمان ساحتي بنياد قرار گرفت و در حال حاضر قسمتهاي محتلف آن بازسازي مي شود.

 • البرز , کرج
  خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان فروغی 
  872,000‏ ریال

  هتل امیر کبیر واقع در مرکز شهر کرج در سال 1369 افتتاح گشته است. و در اطاف هتل مراکز خرید متنوعی نیز وجود دارد برای افرادی که در مکز شهر کارهای اداری داشته باشد مکان مناسبی می باشد.