هتل های گوا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

هتل در گوا

شهر گوا در ساحل غربی هند واقع شده است و با دریای عمان هم مرز می باشد. این شهر ساحلی تلفیقی رنگارنگ و جالب از هنر هندی و پرتقالی است و سواحل آن در سطح دنیا شناخته شده می باشد و هم چنین یک فضای آرام برای استراحت می باشد و از سال 1960 گردشگران خارجی را به خود جذب نموده است. نخل های پر پیج و تاب، ماسه های سفید و آب های درخشان سه عنصر اساسی هستند که سالانه 2 میلیون گردشگر را به سواحل دلپذیر گوا جذب می نماید. تاثیرات پایگاه نظامی پرتقال در هند به مدت 500 سال هنوز هم در همه جای آن قابل مشاهده می باشد از جمله در معماری گوا و در غذای آن ( شیر نارگیل، سرکه خرما و فلفل ). مراکز خرید گوا جزء ارزان ترین مراکز خرید دنیا می باشند که می توانید خرید های خود را در این مراکز انجام دهید از جمله مراکز و بازارهای خرید گوا می توان ماپوسا مارکت ، باترفلای بوک شاپ، استار مَجیک شاپ را نام برد.

هتل های پیشنهادی گردشگران در گوا

Pousada Tauma , Taj Exotica Goa, Varca Beach Cottage , Bougainvilla guest House Goa

نقاط توریستی مهم

- Bega Beach

- Calangute Marketm Beach

- Anjuna Flea Market

- Casino Royale

- Anjuna Beach

- Varca Beach Basilica of Bom Jesus

- Bogmallo Beach

- Baga Night Market

- Palolem Beach

- Miramar Beach

- Goa State Museum

- Vagator Beach

- Cavelossim Beach

- Arambol Beach

- Calangute Beach

- Cathedral of Santa Catarina

- Fort Aguada

- Agonda Beach

- Mandre

پنج پیشنهاد ویژه آتالند برای اقامت در هتل های گوا

· هتل بوگینویلا گِست هاوس گوا Bougainvilla guest House Goa

آدرس : 83C Sinquerim Bardez , Candolim , Bardez 403519

· هتل پوسادا تااوما Pousada Tauma

آدرس : Porba Vaddo | Calangute Bardez Goa, Calangute

· هتل تاج اِکزاتیکا گوا Taj Exotica Goa

آدرس : Calwaddo , Benaulim 403716

· هتل شانتی مورادا Shanti Morada

آدرس : | 8 / 123, Bairo Alto, Vaddo , Saligao , Bardez 403511

· هتل آرت ریزورت گوا Art Resort Goa

آدرس : Palolem Beach , Palolem , Canacona 403702

قیمت هتل های گوا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای گوارا بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است .

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر گوا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های گوادر تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند .

کمترین قیمت هتل گوا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید .

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد :

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر گوا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان .

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به گواسفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید .

* ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید .

/ جهان / هندوستان / گوا / هتل های گوا