هتل های کیپ تاون

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

کیپ تاون

کیپ تاون در قسمت جنوبی قاره آفریقا واقع شده و در نگاه گردشگران نماد ساحل دریا و طبیعت میباشد. از اماکن دیدنی شهر میتوان به ساحل بلوبرگ باغ ملی گیاه شناسی کرتن بوش جزیره روبن و زندانی که نلسون ماندلا به مدت 27 سال در آنجا زندانی بود اشاره کرد. کیپ تاون دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی بعد از ژوهانسبورگ و محبوب ترین مقصد گردشگران در قاره آفریقا میباشد.

جاذبه های کیپ تاون

کوه های تیبل

باغ ملی گیاه شناسی کرتن بوش

پارک ملی تیبل

ساحل بولدر

ساحل کمپ بی

آکواریوم تو اشن

فعالیت های تفریحی در کیپ تاون

صخره نوردی

کوه نوردی

بالون سواری

پاراگلایدر

غواصی

برترین هتل های کیپ تاون از نگاه گردشگران

VICTORIA AND ALFRED HOTEL

CAPE GRACE

BLACK HEATH LODGE

THE TABLE BAY HOTEL

ONE AND ONLY CAPE TOWN DERWENT HOUSE BOUTIQUE HOTEL

AN AFRICAN VILLA

TAJ CAPE TOWN

GLEN BOUTIQUE HOTEL

CAPE ROYAL LUXURY HOTEL

قیمت هتل های کیپ تاون

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای کیپ تاون را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر کیپ تاون را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های کیپ تاون در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل کیپ تاون

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر کیپ تاون، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به کیپ تاون سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / آفریقای جنوبی / کیپ تاون / هتل های کیپ تاون