هتل های کلیبر

هتل های کلیبر
 • آذربایجان شرقی , کلیبر
  آذربایجان شرقی - کلیبر - خیابان فرمانداری- کوچه ثبت احوال 
  3,250,000‏ ریال

  هتل آپارتمان آنزا کلیبر در محیطی دنج و آرام با منظره ای زیبا و آب و هوای خوش اقامتی خاطره انگیز را برای مسافران به همراه دارد.برخورد کارکنان بسیار خوب و اتاقها تمیز و با امکانات مجهز از ویژگیهای هتل آنزا میباشد. این هتل در واقع از مجهزترین هتل های منطقه قره داغ می باشد و در رستوران آن از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی می توان بهره برد.

 • آذربایجان شرقی , کلیبر
  آذربایجان شرقی – کلیبر – خیابان فرمانداری، ابتدای جاده‌ی سد خداآفرین 
  3,820,000‏ ریال

  هتل پارادایس کلیبر در منطقه ای دنج در ابتدای جاده جانانلو با چشم اندازی بسیار زیبا قرار گرفته است.اتاق های هتل نسبتا بزرگ و بسیار تمیز هستند و هتل دسترسی خوبی به مراکز تفریحی و دیدنی دارد. این هتل دارای بیش از 50 اتاق می باشد و دسترسی خوبی به قلعه تاریخی بز دارد.

رزرو هتل های کلیبر

با استفاده از کادر جستجوی بالا می توانید هتل های کلیبر را جستجو نموده و آخرین قیمت های هتل در کلیبر را به همراه تخفیفات ملاحظه فرمایید. همچنین می توانید نتایج جستجو را با استفاده از فیلتر سمت راست از نظر قیمت، ستاره، نظر مسافران و همچنین موقعیت هتل بر روی نقشه مرتب نمائید .

کجای کلیبر هتل بگیرم

برای اقامت در شهر کلیبر هتل آپارتمان آنزا کلیبر که در نزدیکی خیابان اصلی شهر و در فاصله ای نزدیک از رودخانه کلیبر با نمای زیبای باغات و جنگل های اطراف قرار دارد و هتل پارادایس که در ابتدای جاده ی جانانلو با چشم انداز زیبا از طبیعت اطراف قرار دارد را میتوانید انتخاب کنید.


/ ایران / آذربایجان شرقی / کلیبر / هتل های کلیبر