هتل های کلن

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

کلن

شهر کلن نزدیک به 2000 سال قدمت دارد و با توجه به جاذبه های دیدنی بسیار زیاد پاسخگوی سلایق تمامی گردشگران میباشد. از برجهای رومن گرفته تا کلیسای گوتیک و یا بناهای مدرن با معماری به سبک جدید... گونه های متفاوتی از موزه ها نیز در این شهر بوفور یافت میشود. اگر به این شهر سفر کردید حتما از موزه هنر و موزه لادویگ دیدن کنید. همچنین اگر عاشق شیرینی و شکلات هستید حتما سری به موزه شکلات بزنید.

جاذه های کلن

باغ گیاه شناسی فلورا

کلیسای کلن

باغ وحش کلن

مثلث کلن

موزه والراف ریچاردز

موزه لادویگ

تله کابین کلن

موزه شکلات

ایستگاه مرکزی کلن

موزه اشناتگن

برترین هتل های کلن از نگاه گردشگران

HYATT REGENCY COLOGNE

COLOGNE MARRIOTT HOTEL

EXCELSIOR HOTEL ERNST

PULLMAN COLOGNE

STERN AM RATHAUS

HOTEL DOMSTERN

HILTON COLOGNE

LINT HOTEL COLOGNE

MOTEL ONE COLOGNE WAIDMARK

HOTEL MONDIAL AM DOM COLOGNE – M GALLARY COLLECTION

قیمت هتل های کلن

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای کلن را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر کلن را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های کلن در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل کلن

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر کلن، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به کلن سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / آلمان / کلن / هتل های کلن