هتل های کازابلانکا

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

کازابلانکا

کازابلانکا شهر مد گالریهای هنری و خانه دزدان دریایی... شاید مجبور شده باشید فقط جهت تغییر مسیر پروازی خود در کازابلانکا اقامت گزینید. اما در واقع باید برای سفر به این شهر وقت بگذارید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. کازابلانکا بزرگترین شهر در کشور مراکش و پایتخت اقتصادی و فرهنگی آن میباشد.

جاذبه های دیدنی کازابلانکا

مسجد حسن

موزه عبدالرحمان

مرکز خرید آنفا پالاس

بافت قدیم کازابلانکا

بافت جدید کازابلانکا

میدان محمد

پارک آبی کازابلانکا

فعالیت های تفریحی در کازابلانکا

شترسواری در صحراهای کازابلانکا

بازدید از جاذبه های تاریخی کازابلانکا

برترین هتل های کازابلانکا از نگاه گردشگران

SOFITEL CASABLANCA TOUR BLANCHE

HYATT REGENCY CASABLANCA

HOTEL AND SPA LODGE

CLUB VAL D’ANFA HOTEL

MOEVENPICK HOTEL CASABLANCA

KENZI TOWER HOTEL

ROYAL MANSOUR CASABLANCA

ATLAS SKY AIRPORT

NOVOTEL CASABLANCA CITY CENTER

ART PALACE AND SPA

قیمت هتل های کازابلانکا

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای کازابلانکا را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر کازابلانکا را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های کازابلانکا در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل کازابلانکا

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر کازابلانکا، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به کازابلانکا سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید

/ جهان / مراکش / کازابلانکا / هتل های کازابلانکا