هتل های ژنو

2   Rooms
 
Adults
Children
Room 1   
همه هتل ها
جستجوی هتل

ژنو

ژنو دومین شهر پرجمعیت کشور سوییس پس از زوریخ و شهری فرانسوی زبان است. سالانه چندین هزار گردشگر برای دیدن دریاچه ژنو راهی کشور سوئیس میشوند. این شهر در قسمت شرقی دریاچه و در جوار کوه های همیشه برفی قرار دارد.از مکان های دیدنی شهر میتوان به دریاچه ژنو و چشمه آب معروف آن باغ انگلیسی ها و کلیسای سنت پیتر اشاره کرد. ژنو همچنین محل تولد سازمان ملل میباشد.

جاذبه های ژنو

دریاچه ژنو

موزه پاتک فیلیپ

کاخ بورگ دوفور

کلیسای سنت پیتر

کوه های سالو

موزه هنر ارنیت

موزه آریانا

پارک باستیون

باغ گیاه شناسی ژنو

فعالیت های تفریحی در ژنو

کوه پیمایی

ماهیگیری

قایق سواری در دریاچه ژنو

دوچرخه سواری در ژنو

برترین هتل های ژنو از نگاه گردشگران

HOTEL N’VY

HOTEL D’ANGLETERRE

HOTEL KIPLING – MANOTEL GENEVA

IBIS GENEVA CENTRE NATIONS

FOUR SEASONS HOTEL DES BERGUES GENEVA

HOTEL WARWICK GENEVA

HOTEL DE LA PAIX

EASTWEST HOTEL

CORNAVIN HOTEL GENEVA

HOTEL CENTRAL

قیمت هتل های ژنو

با وارد کردن تاریخ در قسمت جستجوی بالا می توانید قیمت هتلهای ژنو را بصورت آنلاین ملاحظه نمایید. این قیمت ها با تمامی سایت های معتبر رزواسیون بین المللی قابل قیاس بوده و در بسیاری موارد پایین تر است.

چگونه قیمت های تخفیف دار در شهر ژنو را پیدا کنم

پس از جستجوی هتل های ژنو در تاریخ مورد نظر، با استفاده از بخش فیلتر نتایج هتل می توانید گزینه هتل های تخفیف دار را مشاهده نمایید. این هتل ها در آن تاریخ معین حراج قیمت نموده اند.

کمترین قیمت هتل ژنو

با انتخاب گزینه فیلتر نتایج از قیمت کم به زیاد می توانید کمترین نرخ را پیدا نمایید. ارزان ترین هتل هیچ وقت نمی تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. به همان نسبت بایستی انتظار کیفیت پایین تر را داشته باشید.

کجای شهر هتل بگیرم بهتر می باشد

مهمترین اصل در انتخاب هتل، موقعیت آن هتل است. هرچه قدر هتل به مرکز اصلی شهر نزدیک باشد بهتر است. با این حال با توجه به هدف سفر شما ممکن است موقعیت هتل برای شما در اولویت بعدی باشد:

- سفرهای تفریحی : در سفرهای تفریحی بهتر است در مرکز شهر ژنو، هتل خود را انتخاب کنید. حتی اگر به نسبت هتل های مشابه گرانتر باشد و آن یک دلیل ساده دارد: صرفه جویی در کرایه تاکسی و زمان.

- سفر کاری : اگر برای مسافرت کاری به ژنو سفر کرده اید بهتر است کرایه تاکسی در مدت اقامت خود را به مبلغ هر شب اقامت خود در هتلی که از مرکز شهر دور است، اضافه کنید سپس هزینه ها را با هزینه هر شب اقامت در هتل های مرکز شهر مقایسه نمایید.

*ممکن است شما هتلی بهتر و با قیمت پایین تر در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهر پیدا کنید اما باید هزینه کرایه تاکسی برای هر شب اقامت را در نظر بگیرید.

رزرو هتل جهت وقت سفارت ( سربرگ هتل )

جهت وقت سفارت امکان رزرو هتل با شماره رزرو همراه با بیمه مسافرتی و پرینت پرواز وجود دارد.

به همین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 42063000-021 تماس حاصل فرمایید.

/ جهان / سویس / ژنو / هتل های ژنو